×

Agroturystyka W Dolinie Modrzewi Kamienne Góra

Zapytaj o cenę i dostępność
od 50 
na 2 osoby na 1 noc
  • Kalendarz dostępnych miejsc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 domek drewniany
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Agroturystyka "W Dolinie Modrzewi" to gospodarstwo w górach Rudawach Janowickich, malowniczo położone na granicy Czarnowa. Czarnów jest wsią o zabudowie rozproszonej, od najbliższych sąsiadów dzieli nas odległość ok. 100m.

W podobnej odległości znajduje się też wiekowy las i płynący dnem doliny Czarnowski Potok, a nasza brama wychodzi wprost na turystyczny szlak. W Rudawach jest ich wiele – wszystkie niezwykle urokliwe, gdyż jest to teren Parku Krajobrazowego.

Zapraszamy do spędzenia wolnego czasu w tym niezwykłym miejscu, którego walory przyrodnicze i środowiskowe, takie jak czyste powietrze i woda oraz cisza zapewnią odpoczynek, a liczne regionalne atrakcje dostarczą niezapomnianych wrażeń.

Specjalnie dla naszych gości mamy wygodny apartament o powierzchni 60m2 z 5 miejscami noclegowymi.

W jego skład wchodzą: salon z kominkiem, kompletnie wyposażony aneks kuchenny, jadalnia, łazienka oraz 2-osobowy pokój sypialny. Urządzenie pomieszczeń jest bardzo funkcjonalne i daje wrażenie swobodnej przestrzeni skupionej wokół centralnie położonego kominka z panoramiczną szybą. Apartament jest wyposażony w TV SAT i Internet bezprzewodowy.

Jest to jedyny obiekt, jaki wynajmujemy gościom na terenie naszej posesji, a zatem cały teren rekreacyjny jest również do ich wyłącznej dyspozycji, w tym boisko, ława ogrodowa, huśtawka, piaskownica, miejsce na ognisko. Można też oczywiście przechadzać się po terenie gospodarstwa, poskubać owoców prosto z krzaka, czy rozłożyć się na trawie pod gruszą.
W ciepłej porze roku można wypluskać się, w oczku wodnym.

Do apartamentu, który mieści się w osobno stojącym budynku, goście wchodzą bezpośrednio z ogrodu, co daje im poczucie prywatności i pozwala czuć się jak u siebie.

Na terenie posesji zapewniamy parking dla 2 samochodów.

Przy domu uprawiamy ogród i sad, a także sporą plantację borówki amerykańskiej.
Stosujemy wyłącznie proekologiczne metody uprawy. Można się u nas zaopatrzyć w zdrowe i świeże jarzyny i owoce, odpowiednio do sezonu.

Pisarzowice 148 , Kamienna Góra (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie