Poster Image For Mobiles
Noclegi.pl

Podróżować znaczy żyć (Ch. Andersen)

OFERTY PRACY

Cele

Naszym celem jest doprowadzenie do spotkania dwóch stron: gości poszukujących noclegu i właścicieli obiektów. Poszukującym wymarzonego miejsca do spędzenia wyjazdu, tego krótkiego i długiego oferujemy szeroką gamę miejsc, gdzie mogą się zatrzymać. Warto sprawdzić opinie innych gości, którzy już odwiedzili dany obiekt. Chcemy zachęcić ludzi do podróżowania, dzięki któremu nawet ci najbardziej zajęci znajdą czas na odpoczynek i regenerację. Nie musisz wyjeżdżać daleko ani wydawać majątku. Na Noclegi.pl mamy i małe apartamenty i luksusowe hotele – na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Background Image
7

Kraje

75000+

Obiektów noclegowych

1164200+

Opinii gości

Zaczęło się od pomysłu

Zaczęło się od dwójki znajomych, którzy na studiach chcieli stworzyć coś, co zmieni życie innych ludzi. Nasza przygoda zaczęła się w 2006 i od tego czasu Szallas.hu rozwija się w zupełnie innym kierunku niż inne firmy zajmujące się rezerwacjami noclegów. W 2011 zostaliśmy liderem na rynku węgierskim, ale wciąż chcemy się rozwijać i myśleć globalnie. Chcemy, żeby ktokolwiek na świecie, kto szuka noclegu, pomyślał w pierwszej konieczności właśnie o naszym portalu. Zaczynaliśmy od małej firmy, ale teraz rozwijamy się nieustannie, rozszerzając działania na kolejne rynki. Ale to, co jest dla nas najważniejsze, to nieustanne pokazywanie ludziom, że każdy etap podróży może być przyjemny, łącznie z rezerwacją noclegów.

Background Image

Nasze wartości

Równość

Każdy partner jest dla nas tak samo ważny i każdego traktujemy tak samo. Nie ważne czy jesteś wielką siecią czy małym apartamentem. Szacunek to podstawa udanej, długoletniej współpracy.


Rozwój

W dzisiejszych czasach ważne jest, żeby nieustannie się rozwijać i dostosowywać do dynamicznie zmieniającego się świata. W Noclegi.pl nie spoczywamy na laurach! Nasze credo to słuchać i uczyć się, codziennie od nowa.


Wasze zdanie jest najważniejsze

Uwagi gości to coś, co bierzemy zawsze pod uwagę. Od 2007 aż do dziś opinie odwiedzających obiekty to dla nas ważny punkt odniesienia. Napisaliście ich już 1 164 200! Dziękujemy. Te opinie to nie tylko nieoceniona pomoc dla innych gości, ale też barometr dla właścicieli obiektu. Dzięki nim poprawia się jakość oferowanych przez hotelarzy usług.

Nie jesteśmy wielką korporacją. Tworzymy zgrany zespół specjalistów ds. marketingu, sprzedaży, obsługi klienta, księgowych i nie tylko. Codziennie staramy się być jeszcze lepsi i nieustannie pracujemy nad testowaniem nowych pomysłów i poprawą jakości naszych usług. Atmosfera pracy w każdym z naszych biur jest miła i nieformalna.

Wierzymy, że to, co robimy i że usługi, które oferujemy mają sens. Marka Szallas.hu jest numerem jeden na swoim rynku, ale wciąż rozwijamy się w innych regionach i mamy nadzieję, że nasza marka stanie się rozpoznawalna na całym świecie.

Natalia Jaworska

"W Noclegi.pl szczególnie cenię otwartą kulturę organizacji, ludzi od których ciągle się uczę oraz pozytywne nastawienie. Noclegi.pl jest elastycznym i nieformalnym miejscem. Firma stawia na ludzi młodych oferując im duże możliwości rozwoju i tu z całą pewnością mogę powiedzieć - firma nie ma sobie równych. Wszyscy czujemy odpowiedzialność - mamy poczucie, że tworzony przez nas projekt może wnieść nową jakość do podróży Polaków. W pracy najważniejszy jest dla mnie samorozwój, toteż dzięki międzynarodowemu i życzliwemu środowisku pracy w Firmie czuję się tu jak w domu!"

Natalia Jaworska- Country Operation Manager

natalia.jaworska@noclegi.pl

Agnieszka Rzeszutek

„Noclegi.pl to miejsce, w którym ceni się każdego pracownika. Firma stawia przed nami wyzwania, ale też wynagradza poprzez dodatkowe benefity i szkolenia. Co ważne, rozwijamy tu swoje umiejętności oraz mamy możliwość wpływania na to, co dzieje się w firmie. Na co dzień pracuję z młodymi i ciekawymi ludźmi, którzy mają swoje pasje i cele. To sprawia, że w Noclegi.pl nie tylko wypijesz dobrą kawę w miłej atmosferze, lecz także codziennie będziesz miał szansę nauczyć się czegoś nowego. I to jest właśnie największa wartość.”

Agnieszka Rzeszutek- Marketing Manager

agnieszka.rzeszutek@noclegi.pl

Prywatna opieka medyczna
Urlop z okazji urodzin
Finansowanie szkoleń i kursów językowych
Pyszne, świeże owoce w biurze
Bony na zakupy
Prezent na Święta

Oferty pracy:


Nie znalazłeś żadnego ogłoszenia dla siebie? Wyślij nam swoje CV ( na adres jobs@szallas.hu ). Powiadomimy Cię, kiedy pojawi się nowe, odpowiadające Twoim kwalifikacjom stanowisko.
Background Image

Noclegi.pl ciągle się rozwijaZostań częścią naszego zespołu!

Jesteśmy obecni w:

×