Zarejestruj nowy obiekt noclegowy
Następny krok: Podanie danych ogólnych

Dołącz do Nas! Zobacz, co zapewniamy:

  • Pobierając płatność Bonem Turystycznym online obniżymy Twoją prowizję o - 3%.
  • Partnerskie warunki współpracy - rozliczamy się z Partnerami tylko od zrealizowanych i opłaconych rezerwacji. 100% płatności wpływa na konto obiektu!
  • Bez ryzyka zdublowanych rezerwacji, możliwość synchronizacji różnych kalendarzy!

Jesteśmy konkurencyjni

Rozliczamy się z Partnerami tylko za pomocą prowizji, od zrealizowanych i opłaconych rezerwacji! Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat - rejestracyjnych, administracyjnych czy reklamowych.

Jesteśmy nowocześni

Dzięki aplikacji Noclegi.pl możesz zarządzać swoim kalendarzem dostępności on-line, z dowolnego miejsca i narzędzia 24/7.

Nasi Goście kochają BON Turystyczny

Czy wiesz,że 70 % rezerwacji przez Noclegi.pl to te z realizacją Bonu Turystycznego? Akceptując Bon Turystyczny nasi Partnerzy znacząco zwiększają swoje obroty ponieważ jako jedni z niewielu dajemy możliwość płatności Bonem Turystycznym online. W przypadku realizacji przez obiekt płatności Bonem Turystycznym online otrzymasz od Nas pomniejszoną prowizję - 3%.

Noclegi.pl to zespół ekspertów cytowanych w mediach

Noclegi.pl to zespół ekspertów z branży turystycznej, którzy przewidują trendy, pomagają w maksymalizacji przychodów i kładą mocny nacisk na promocję i obecność w mediach aby zapewnić Tobie jak najwięcej rezerwacji. Nasi Partnerzy zapraszani są za naszym pośrednictwem do telewizji śniadaniowych i są cytowani w mediach. Naszym celem jest aby obiekty noclegowe jak najlepiej wykorzystali swój potencjał na platformie rezerwacyjnej Noclegi.pl

Zwiększymy Twoją widoczność

Możesz brać udział w konkursach Noclegi.pl gdzie za voucher o wartości minimum 400 PLN na pobyt w Twoim obiekcie dla naszych Gości proponujemy działania marketingowe o wartości 3000 PLN!

Dzięki Noclegi.pl przyciągniesz Gości nie tylko z Polski

Jednorazowa i bezpłatna rejestracja pozwala na promowanie prezentacji Twojego obiektu noclegowego na wielu platformach w ramach Szallas Group - noclegi.pl, travelminit.ro, hotelguru.ro, szallas.hu, hotely.cz.

Za co cenią nas nasi obecni partnerzy?

Rezerwacje przez cały rok.

"Cenię sobie współpracę z Noclegi.pl, bo dzięki nim mam rezerwacje przez cały rok. Płacę tylko prowizję od zrealizowanych rezerwacji, no i co najważniejsze, nie płacę abonamentu."

Renata Majerczyk Swajnos

Goście nie tylko z Polski.

"Rad jestem bardzo, że Noclegi.pl rozwija się dynamicznie i w tak krótkim czasie, znacząco przyczynił się do zwiększenia liczby gości w CertApart. Mam więcej gości, nie tylko z Polski - dzięki Noclegi.pl odwiedzają mnie turyści z całej Europy, a nie tylko z jej Zachodniej części."

Marek Piechota

Intuicyjny panel administracyjny.

"Polecam współpracę z Noclegi.pl. Zarządzanie dostępnościami i cenami jest proste i przyjemne. Panel administracyjny jest intuicyjny i nie wymaga dużej ilości czasu. Tak trzymać!"

Aleksandra Kwaśny

Elastyczność oraz uzgadnianie prowizji.

"Cenimy sobie współpracę z Noclegi.pl, przede wszystkim ze względu na szybką pomoc dedykowanego opiekuna. Doceniamy elastyczność w kreowaniu oferty, możliwość uzgodnienia prowizji przed wystawieniem faktury oraz dbałość o prawidłowe rozliczenie pobytu naszych Gości."

Krzysztof Kozaryn

Dział Partnerski - chętny do pomocy.

"Jestem zadowolona ze współpracy z portalem rezerwacyjnym Noclegi.pl. Dział Partnerski i pracujące tam doświadczone osoby są zawsze chętni do pomocny! Znacznie ułatwiają obsługę mojego obiektu."

Joanna Chramiec-Głąbik

Zrozumienie oraz coraz większe przychody.

"Zrozumienie przez zespół wsparcia potrzeb naszej firmy pozwolił w niedługim czasie wejść na właściwą ścieżkę współpracy generując coraz większe przychody dla obydwóch stron. Rozwój naszej firmy będzie zdecydowanie oparty o współpracę z portalem rezerwacyjnym Noclegi.pl jako jednym z głównych partnerów MS Pro Investments."

Michał Szczęśniak

Szybkość i profesjonalizm.

"Od początku byliśmy mile zaskoczeni dużym zainteresowaniem Gości naszymi obiektami, co pozwoliło zwiększyć sprzedaż. Uzyskaliśmy szybką i profesjonalną pomoc pracowników Noclegi.pl. Można bez problemu dodzwonić się na infolinię. Zarządzanie obiektami przez stronę internetową jest bardzo łatwe i przejrzyste."

Jacek Preuss


Korzystasz z Channel Managera?

Zobacz, kto z nami współpracuje


Dlaczego warto zostać Partnerem Noclegi.pl?

Noclegi.pl to zespół ekspertów z branży turystycznej działający z sukcesem na polskim rynku od 2016 roku. Przewidujemy trendy dlatego jesteśmy jedyną platformą przez którą Gość może zapłacić Bonem Turystycznym online,a Partner otrzymać z tego tytuły niższą prowizje! Naszym celem jest aby nasi Partnerzy jak najlepiej wykorzystali swój potencjał na naszej platformie rezerwacyjnej i zmaksymalizowali swoje przychody.

150 000 Gości skorzystało z oferty Noclegi.pl 2021

8 milionów Gości odwiedziło platformę Noclegi.pl z zamiarem dokonania rezerwacji w 2021 roku

40 000 tyle rezerwacji dostarczyliśmy Partnerom w 2021 roku

32 000 000 PLN to nasza łączna wartość rezerwacji w 2021 roku

20 000 unikatowych obiektów noclegowych znajduje się u Nas w bazie

70% rezerwacji stanowią rezerwacje z płatnością Bonem Turystycznym online

Nasz Portret

 Jesteśmy profesjonalnym, doświadczonym zespołem, zdecydowanie wspierającym naszych Partnerów w zindywidualizowany sposób.

Nasz Portret
Napisali o nas
bankier

Platforma Noclegi.pl obniża prowizję dla nowych partnerów do 6 proc. dla wszystkich rezerwacji

bankier

To mogą być rekordowe ferie zimowe. Polaków nie odstraszają wyższe ceny noclegów i pandemia

bankier

Ceny i pandemia nie odstraszają. Polacy gotowi na świąteczne wyjazdy

bankier

Drogie zimowe wakacje. Za granicą inflacja tak mocno jeszcze nie kąsa

bankier

Drogi długi weekend. Fala rezerwacji noclegów na ostatnią chwilę

Zarejestrowało się już 3500 obiektów noclegowych! Tutaj są niektóre z nich…

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami lub przeczytaj FAQ - najczęściej zadawane pytania!

Natalia Jaworska
Natalia Jaworska
Country Operation Manager
+48 732 081 078