×

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Węgierska Górka

Zapytaj o cenę i dostępność
od 50 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Pokoje gościnne w naszych czterech domach wczasowych reprezentują wysoki standard, są przytulne i dobrze nasłonecznione.

Osobny budynek stanowią: obszerna sala jadalna przystosowana do swobodnego spożywania posiłków przygotowanych przez naszą kuchnię oraz sala konferencyjno-bankietowa z nastrojowym barkiem - miejsce spotkań rodzinnych i towarzyskich. Wieczorne biesiady umożliwia specjalnie wydzielony plac ogniskowy z ławeczkami.

“Szarotka” posiada wyśmienite warunki do organizacji wycieczek szkolnych, zielonych szkół i obozów wakacyjnych dla dzieci i młodzieży. Obszerny teren ośrodka pozwala na swobodne zajęcia dydaktyczne i sportowe, a ogrodzony teren wpływa na bezpieczeństwo każdego, nawet najmłodszego uczestnika.

Klimatyzowana sala to swoboda i komfort w prowadzeniu zajęć dla nauczycieli i opiekunów a niezwykle malownicza okolica to możliwość organizacji wypadów i wycieczek.

Oferta:

- bezpieczny, ogrodzony i obszerny teren ośrodka

- klimatyzowana sala do prowadzenia zajęć

- bezprzewodowy internet 

“Szarotka” posiada zaplecze do organizacji wszelkiego rodzaju kursów, konferencji i szkoleń organizowanych przez firmy i instytucje. Duża, klimatyzowana sala konferencyjno-bankietowa, zaopatrzona w multimedia to miejsce swobodnego i komfortowego prowadzenia tego typu zajęć.

Bezpośrednie sąsiedztwo z salą jadalną to możliwość wykorzystania przerwy na zjedzenie posiłku i deser z kawą. W godzinach wieczornych istnieje możliwośc organizacji bankietu w celu integracji i umocnienia wzajemnych kontaktów towarzyskich.

Parkowa 5 , Węgierska Górka (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)