×

Ośrodek CPL w Mucznem Lutowiska

Kontakt z właścicielem obiektu

Skontaktuj się bezpośrednio z obiektem, aby uzgodnić dostępne terminy i ceny.

Pokaż tylko obiekty noclegowe z rezerwacją online

Opis obiektu noclegowego

Ośrodek CPL Lasy Bieszczadzkie w Mucznem może pod każdym względem równać się z dobrymi hotelami. Nasi goście mają do dyspozycji wiele atrakcji, jak siłownia, sauna, spa, jacuzzi, świetna restauracja czy sala konferencyjna. Muczne to magiczna miejscowość. Jedni twierdzą, że znajduje się na końcu świata, inni wręcz przeciwnie – mówią, że to prawdziwy początek świata. Tutaj zatopicie się Państwo w nieokiełznanej i wszechobecnej przyrodzie.

Nasz obiekt był w poprzedniej epoce ekskluzywnym hotelem, do którego przyjeżdżali komunistyczni prominenci z Polski i Świata. Dziś CPL w Mucznem to nowoczesny ośrodek łączący charakter szkoleniowo-edukacyjny z wypoczynkowym i noclegowym. Ośrodek CPL Lasy Bieszczadzkie to 38 komfortowych pokoi o standardzie dobrego hotelu, z których roztacza się niesamowity widok na najpiękniejsze szczyty górskie, a także tereny leśne. Goście będą niewątpliwie zachwyceni jakością potraw w naszej restauracji. To idealne miejsce nie tylko na dobry posiłek, ale też świetną zabawę sylwestrową czy weselną, dla której dopełnieniem będzie oddalony o zaledwie 50 metrów, mały drewniany kościółek. 

W ośrodku, poza klasycznym wypoczynkiem można zorganizować również szkolenia. Wielofunkcyjna, w pełni wyposażona sala konferencyjna mogąca pomieścić 100 osób i mniejsza edukacyjna dadzą pełen komfort przyswajania wiedzy. Można także połączyć przyjemne z pożytecznym i zorganizować u nas wyjazd integracyjny. Niewątpliwie będzie należał do tych najbardziej niezapomnianych. Trudy szkolenia lub wyjścia w góry zostaną niewątpliwie zrekompensowane przez saunę, spa, jacuzzi, a na końcu świetne noclegi. 

Zapraszamy również do zwiedzania pawilonu muzealnego z dioramami fauny i flory Bieszczadów i zagrody pokazowej żubrów, a wieczorem do nowoczesnej strefy SPA i siłowni. W Mucznem stawiamy na aktywny wypoczynek. Ośrodek stanowi świetną bazę wypadową zarówno w Bieszczady Wysokie, jak i na trasy edukacyjne dla mniej wprawnych piechurów. Każda pora roku obfituje u nas w imprezy sportowe. W zimie zapraszamy na narty biegowe, na świetnie przygotowanych trasach, a wiosną, latem i jesienią na biegi przełajowe i wyścigi rowerowe. 

Serdecznie zapraszamy na wypoczynek w górach!

Muczne 2, Lutowiska (Polska)

Mapa

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie