×

Kompleks CZARNA HANKA Czarnków

Zapytaj o cenę i dostępność
od 92 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój, 24 miejsca
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Wygodny pobyt , smaczne jedzenie , przyjazne ceny !!!

Kompleks hotelowo-agroturystyczny "Czarna Hanka"

Kompleks samodzielnie i we współpracy z innymi instytucjami zapewnia swoim gościom wszelkie wygody i możliwości aktywnego wypoczynku.

Współpracujące gospodarstwo agroturystyczne zapewnia szerokie możliwości przejażdżek bryczkami oraz jazdy konnej.

W okolicy hotelu znajduje się basen o wymiarach olimpijskich i kort tenisowy. Bliskość infrastruktury miasta Czarnków dodatkowo gwarantuje pełne bezpieczeństwo, również medyczne.

Hotel "Czarna Hanka" i jego posesja stanowią swoistą zieloną bramę miasta Czarnków, przez którą zagłębić się można w urokliwe miejsca Szwajcarii Czarnkowskiej.

Do dyspozycji gości hotelu pozostają 24 miejsca w pokojach 1, 2 i 3 osobowych oraz apartament. Wszystkie pokoje urządzone w eleganckim stylu i wyposażone w telefony, telewizję satelitarną oraz łazienkę z natryskiem.

Otoczenie hotelu stanowi obszerna zielona posesja o charakterze parkowym, z wieloma miejscami do biesiadowania i spacerów .

Trwale zapadające w pamięć "okoliczności przyrody" mogą stanowić również znakomitą oprawę dla najważniejszych rodzinnych uroczystości, takich jak uroczystości weselne i komunijne.

Na terenie posesji hotelowej znajduje się obszerny namiot, w pełni wyposażony w stoły i krzesła, w niezbędne urządzenia gastronomiczne, nagłaśniające i sanitarne, w okresie jesienno - zimowym efektywnie ogrzewany.

Do dyspozycji głównych bohaterów takich uroczystości hotel zapewnia dodatkową atrakcję w postaci przejażdżki bryczką. Gościom uroczystości kompleks zapewnia nocleg w hotelowych pokojach i apartamencie.

Puszcza Notecka Największy zwarty kompleks leśny na Nizinie Wielkopolskiej, drugi pod względem wielkości w Polsce, jeden z największych w Europie Zachodniej i Środkowej.

Zajmuje on powierzchnię około 135 000 ha w międzyrzeczu Warty i Noteci.
Ten ogromny pas lasów ma przebieg równoleżnikowy, o długości 102 km i szerokości 25 km. Sosnowe lasy Puszczy Noteckiej obfitują w zwierzynę łowną, a można tu napotkać także bobry, czaple i żurawie. 

Szwajcaria Czarnkowska Większość drzewostanu Puszczy Noteckiej stanowią bory sosnowe. Jednakże w jej północno wschodnim krańcu, na przedpolu miasta Czarnków, znajduje się kraina porośnięta lasem bukowym i wypietrzona ponad resztę puszczy i doliny noteckiej stromymi wzgórzami morenowymi.
Kraina ta od dawna zwana jest Szwajcarią Czarnkowską. Urokliwa kraina wzgórz i wzniesień przecięta nurtami rzeki Noteć ukształtowana została przed około 12 tysiącami lat pod wpływem działania lądolodu zlodowacenia bałtyckiego.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

Kościuszki 130, Czarnków (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Czarnków: