×

Domki Letniskowe u Mamy w Polańczyku Polańczyk

Zapytaj o cenę i dostępność
od 70 
na 2 osoby na 1 noc
  • Przeciętny czas odpowiedzi:
  • 20 pokoi, 30 miejsc
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Ośrodek turystyczny „U Mamy” w Polańczyku jest unikatowym, atrakcyjnym obiektem turystycznym o walorach ekologicznych (6 drewnianych domków 2, 4, i 8 – osobowych). Położony jest  w południowo-wschodniej części Polańczyka, w strefie otulinowej Jeziora Solińskiego, okalającej jego nabrzeże. Strefa ta charakteryzuje się luźną zabudową, a
przez to większym nasyceniem wolnej przestrzeni przyrodniczej  w porównaniu z  
obszarem bezpośrednio przylegający do Jeziora.

Miejsce, na którym zlokalizowane są domki 2,4,8 osobowe, jest   swego  rodzaju    uroczyskiem  przy   ul. Bieszczadzkiej 40, oddalonym od głównej szosy ok.180 m i od najbliższych zabudowań ok. 200m. Zapewnia to właściwe warunki do wypoczynku, szczególnie dla rodzin z małymi dziećmi. Domki nie tworzą zwartej zabudowy, lecz są rozmieszczone na powierzchni ok.0,40 ha.

Na terenie ośrodka znajduje się plac zabaw dla dzieci, a przy każdym domku – parking i kącik biesiadny z grillem. Dla amatorów czynnego wypoczynku przygotowane jest boisko do siatkówki. Do ośrodka przylega duży zadrzewiony teren z charakterystyczną dla tego obszaru florą i fauną. Znajduje się na nim miejsce do kontemplacji z kapliczką i cudownym obrazem maryjnym. Do ośrodka prowadzi droga gminna utwardzona tłuczniem. Utwardzone kamieniem są również drogi wewnętrzne.

Bieszczadzka 40, Polańczyk (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie