Domki Letniskowe AlexJan Dąbki

  • Potwierdzenie w ciągu 24 godzin
  • Przyjazny dla zwierząt
  • Przyjazny dla dziecka
  • Bezpłatny parking

Opis obiektu noclegowego

Serdecznie zapraszamy Państwa na wypoczynek nad morze do uzdrowiska Dąbki do nowoczesnych domków letniskowych "AlexJan".
Przygotowaliśmy dla Państwa komfortowe, murowane 4-5 osobowe dwupoziomowe apartamenty. Domki są przestronne, jasne i wysokie co zapewnia komfort użytkowania. Usytuowanie domków niemal w centrum Dąbek, a jednocześnie zdala od zgiełku, zapewni Państwu miły wypoczynek. Odległość 300m od plaży (zaledwie 7 minut spacerkiem).

W każdym domku o powierzchni 35 m2 zapewniamy do Państwa dyspozycji:
Salon — z telewizorem , wersalką z rozkładaną funkcją spania dla 2 osób , szafę w zabudowie.

Łazienkę — z WC, kabiną prysznicową i umywalką, suszarka do włosów ( prosimy o zabranie ze soba ręczników).

Miejsce do przygotowywania posiłków — lodówka, czajnik, mikrofalówka, ekspres, toster, deska do krojenia, komplet talerzy, kubków i sztućców.

Sypialnia — z 4 pojedynczymi łóżkami i poscielą.

W każdym domku znajduje się sprzęt plażowy (leżaki i parawan). Przed każdym domkiem znajduje się taras (7m2) z oświetleniem i kompletem mebli ogrodowych, na którym mogą Państwo spożyć posiłki.

Na terenie ogrodzonego ośrodka znajduje się również: plac zabaw z wieloma atrakcjami dla dzieci, zestaw do gry w badmintona, bezpłatny parking, murowany grill, miejsce do siedzenia i parasol.

Dla najmniejszych naszych Gości do dyspozycji posiadamy łóżeczka turystyczne z kompletem pościeli, wanienki, leżaczki kąpielowe, nocniki, nakładki (prosimy o wcześniejszą rezerwację).

Bądź pierwszym, który oceni to zakwaterowanie!
  • Po podróży poprosimy Cię o podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami przez e-mail.
  • Powiedz nam, co Ci się najbardziej podobało, a co można by poprawić!
  • Twoja opinia jest cenna - pomóż przyszłym podróżnikom!

Lokalizacja

W odległości spacerowej od obiektu (maks. 10 minut pieszo)

  • 100 m, Restauracja w okolicy
  • 445.9 m, Centrum miasta

Pokoje i ceny

-
  • Domek letniskowy 4-osobowy z łazienką z widokiem na ogród

    Domek letniskowy 4-osobowy z łazienką z widokiem na ogród

    • 1 sypialnia
    • Balkon/taras
    • Lodówka
    • TV z płaskim ekranem

Parking
  • Własny parking (darmowe, 4 sztogrodzony)

Rekreacja i rozrywka
  • Żeglarstwo (w odległości 800 m), Wypożyczalnia rowerów (w odległości 700 m), Narty wodne (w odległości 800 m), Wypożyczenie łódki (w odległości 800 m), Jazda konna (w odległości 5 km), Wynajem rowerów wodnych (w odległości 800 m)

Dostępne na miejscu
  • Żelazko , Ogród

Wyżywienie
  • Możliwość skorzystania z grilla

Usługi dla dzieci
  • Stołek dziecięcy, Plac zabaw dla dzieci, Zabawki dla dzieci, Przenośne łóżeczko, Trampolina, Wanienka do kąpieli, Krzesło do karmienia dziecka, Pościel dla dzieci, Łóżeczko dla dziecka

  • 100 m Restauracja w okolicy
  • 445.9 m Centrum miasta
Zameldowanie
14:00 - 24:00
Jeśli planujesz zameldować się później niż godziny podane przez obiekt, pamiętaj o wcześniejszym kontakcie i poinformowaniu obsługi.
Wymeldowanie
do 10:00
Obsługiwane języki
Polski, Niemiecki
Akceptowana waluta
PLN (zł)
Koszt sprzątania
100 
Podatek turystyczny
Jest wliczony w cenę całkowitą, powyżej 7 lat wynosi 3.5 zł za osobę za noc(płatne w obiekcie noclegowym)
Recepcja
Non-stop
Zarządzający