×

Centrum Wypoczynkowo-Konferencyjne

Zapytaj o cenę i dostępność
od 200 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Centrum Wypoczynkowo-Konferencyjne Zacisze położone jest nad Jeziorem Zaleskim w 19-tysięcznym mieście Złotów usytuowanym w sercu Krajny, najbardziej na północ wysuniętej części Wielkopolski. Lokalizacja w odległości ok. 400 m od centrum miasta przy drodze wjazdowej do Złotowa, umożliwia dogodny dojazd do tras wylotowych. Ośrodek otoczony zewsząd kompleksem leśnym oraz licznymi ścieżkami spacerowymi zaprasza wszystkich, którzy pragną na chwilę uciec od zgiełku miasta i rozkoszować się pięknem natury.

Miłośnicy pieszej turystyki mogą udać się w stronę centrum nadbrzeżną promenadą, poznając po drodze historię Wyspy Zamkowej. Może być to również początek 6 km trasy wokół Jeziora Miejskiego dla entuzjastów biegania, nordic-walking, spacerowiczów oraz rowerzystów.

Zacisze to nowoczesny ośrodek posiadający łącznie14 komfortowo wyposażonych pokoi 1 i 2-osobowych (z dostawkami), 6 pokoi Patio 2-osobowych oraz 3 apartamenty.
Oferujemy Państwu łącznie 66 miejsca noclegowe.

• Pokoje standard z dwoma osobno stojącymi łóżkami Dostawka w formie rozkładanego fotela. W każdym pokoju TV, Internet bezprzewodowy, telefon, łazienka

• Pokoje standard z balkonem z dwoma osobno stojącymi łóżkami. Dostawka w formie rozkładanego fotela. W każdym pokoju TV, internet bezprzewodowy, telefon, łazienka, balkon.

• Pokoje Patio z dwoma osobno stojącymi łóżkami. Wejście od strony dziedzińca. W każdym pokoju TV, internet bezprzewodowy, łazienka.

• Apartamenty z sypialnią oraz salonem. Podwójna dostawka w formie rozkładanej kanapy. W każdym pokoju TV, Internet bezprzewodowy, telefon, łazienka

Wioślarska 4, Złotów (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie