×

Agroturystyka Malinkowo Mrągowo

Kontakt z właścicielem obiektu

Skontaktuj się bezpośrednio z obiektem, aby uzgodnić dostępne terminy i ceny.

Pokaż tylko obiekty noclegowe z rezerwacją online
  • Przeciętny czas odpowiedzi:
  • 1 domek drewniany
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Zapewniamy całkowity spokój i fantastyczny wypoczynek. Piękny, urozmaicony teren zachęca do wycieczek pieszych, rowerowych, a zimą biegów na nartach.

Z dala od zgiełku codzienności całego świata, wśród kojącej ciszy pól, łąk i lasów jest nasza samotnia. Codziennie budzi nas śpiew ptaków, szum drzew, zapach wiatru. W zgodzie z naturą, na krańcu wsi, w przepięknej scenerii mazurskich wzniesień nie da się nie odpoczywać. Czeka tu na Was inne od wszystkich, dzikie miejsce, przepełnione pozytywną energią i miłą atmosferą. Jeśli chcesz poczuć ten klimat i nabrać sił na walkę z cywilizacją – zapraszamy!

Całoroczne, oryginalne gospodarstwo położone na kolonii wsi, pomiędzy Mrągowem (7 km) a Mikołajkami (17 km). Zapewniamy całkowity spokój i fantastyczny wypoczynek. Piękny, urozmaicony teren zachęca do wycieczek pieszych, rowerowych, a zimą biegów na nartach.

Doskonałe miejsce na wypady krajoznawcze.

Oferujemy duże pokoje (ponad 20m2) z łazienkami oraz domek murowany w stylu mazurskim - dwie sypialnie, pokój dzienny i łazienka (wnętrza i wyposażenie całkowicie nowe). Swojskie, pyszne jedzenie dostarczane codziennie przez lokalnych wytwórców - domowy chleb, wędliny, sery, wiejskie jaja, masło, miód, warzywa, owoce. Częstujemy m.in. własnej roboty konfiturą i kompotem, pieczemy ciasta i ciasteczka, robimy smalec, ogórki małosolne, pieczemy mięsiwo. Gościom proponujemy ciepłe obiadokolacje - tradycyjne dania. Tu nikt nie chodzi głodny.

Teren naszej posesji to ok 5 000 m2, otoczone pagórkami porośniętymi młodnikiem brzózek (a w nich las grzybów), parkiem z przepięknym starodrzewiem, a po przeciwnej stronie drogi rozległymi pastwiskami, na których codziennie przechadzają się krowy. Przez okno w pokoju na górze widać jezioro Juksty - ok. 1 km w linii prostej. Do drogi asfaltowej i przystanku PKS 1,6 km.

Do dyspozycji Gości:

• grill, ognisko
• plac zabaw dla dzieci
• basen dla dzieci
• dostęp do internetu
• miejsca do zaparkowania samochodu
• monitoring

Nowy Probark 16, Mrągowo (Polska)

Mapa

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie