×

"Drewniany Domeczek"- Lesko

Indywidualne informacje:
Zapytaj o cenę i dostępność
od 40 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

"Drewniany Domeczek" znajduje się w Huzelach – zacisznej miejscowości położonej nad rzeką San, w odległości ok. 1 km od miasta Lesko uznawanego za "Bramę Bieszczad". To idealne miejsce do wypoczynku i naładowania akumulatorów tak potrzebne w zgiełku codziennego życia.
Z przodu płynie rzeka, z tyłu szumi las – jednym słowem IDYLLA.

Usytuowanie "Drewnianego Domeczku" sprawia, że staje się on atrakcyjną bazą wypadową w głębsze partie Bieszczad. To również świetne miejsce do wędkowania (regularnie odbywają się tutaj zawody wędkarskie na Sanie), a zimą to prawdziwy raj dla narciarzy (szeroka baza wyciągów o zróżnicowanym stopniu trudności).

Do zaoferowania mam zupełnie niezależną od właściciela (osobne wejście) część domu składającą się z w pełni wyposażonej kuchni otwartej na pokój dzienny, w którym znajduje się tradycyjny kominek, 4 sypialni oraz 2 łazienek (po jednej na parter i piętro).

Łącznie dostępnych jest 8 miejsc noclegowych, tj.:

• PARTER: pokój 3 osobowy (3 osobne łóżka, każde o wym. 90 cm x 200 cm),

• PIĘTRO: pokój 1 osobowy (łóżko o wymiarach 90 cm x 200 cm), pokój 2 osobowy (łóżko małżeńskie o wym. 140 cm x 200 cm), pokój 2 osobowy (2 osobne łóżka, każde o wym. 90 cm x 200 cm).

Oferta ma charakter całoroczny, gdyż oprócz ogrzewania kominkowego "Drewniany Domeczek" zaopatrzony jest w system ogrzewania gazowego i solidne docieplenie ścian zewnętrznych. Dzięki temu zimą jest ciepło i przytulnie, co osobiście sprawdziłam w ubiegłym sezonie.

Dostępna jest również zadaszona wiata z miejscem do grillowania, słoneczny taras sprzyjający kąpielom słonecznym i duży ogród.

Huzele 26 B , Lesko (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)