×

Zespół Pałacowy Galiny Bartoszyce

Indywidualne informacje:
Zapytaj o cenę i dostępność
od 300 
na 2 osoby na 1 noc
 • Lista usług
 • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
 • Restauracja w obiekcie
 • 37 pokoi, 97 miejsc
 • Języki używane w obiekcie: Polski, Angielski

Opis obiektu noclegowego

Malowniczo wpisany w łagodny, historyczny krajobraz Warmii, majątek Galiny jest miejscem wyjątkowym. XVI-wieczny renesansowy PAŁAC otoczony pięciohektarowym  PARKIEM KRAJOBRAZOWYM, przeciętym krętym korytem rzeki Pisy, wraz z przyległym XIX-wiecznym FOLWARKIEM, pełne są niezwykłego spokoju, którego źródłem jest wielowiekowe trwanie w tym samym kształcie historycznym, na przekór burzom dziejowym.

POKOJE

Usytuowany w Pałacu i Folwarku hotel oferuje gościom 85 miejsc noclegowych w przestronnych pokojach i apartamentach o odmiennym wystroju. W każdym pokoju jest telewizor, telefon i bezpłatny dostęp do szerokopasmowego Internetu.

Pokoje w Pałacu - 17 pokoi w tym 3 apartamenty

Pokoje w Folwarku – 19 pokoi

KUCHNIA GALIN

Ogromnym atutem Galin jest wyśmienita kuchnia polska i europejska oraz specjały z pieca, pieczone na węglu drzewnym. Nasza specjalność, kaczka z jabłkami podawana z domowymi kluseczkami, znana jest już gościom nawet z najodleglejszych zakątków Polski.

W kuchni używamy warzyw, owoców i ziół z własnych ekologicznych upraw. Podajemy swojskie wędliny i domowe przetwory. Nasz wysiłek w propagowaniu lokalnej kuchni został doceniony przez sieć Dziedzictwa Kulinarnego Warmii i Mazur.

W 2010 otrzymaliśmy wyróżnienie w konkursie na najlepszy produkt turystyczny Warmii i Mazur.
W 2012 otrzymaliśmy statuetkę w konkursie na Najlepszy Produkt i Usługę Warmii i Mazur.

RELAKS

MASAŻE W STREFIE WELLNESS

Oferujemy relaksujące masaże na ciało zarówno dla Pań jak i Panów. Proponujemy naszym Gościom podróż do intymnego świata masażu, aromaterapii, przygaszonych świateł i odprężających rytuałów dla duszy i ciała.

STADNINA KONI GALINY

Po intensywnym dniu zapraszamy do szkoły jazdy konnej w naszym ośrodku jeździeckim przy Stadninie Koni Galiny, gdzie wykwalifikowani instruktorzy przekażą Państwu wiedzę z zakresu jazdy konnej. Nasza szkoła jest odpowiednia dla początkujących, jak i zaawansowanych jeźdźców. Proponujemy także wycieczki terenowe, które odbywać można zarówno wierzchem, jak i bryczkami. Trasy wycieczek prowadzą przez rozpościerające się wokół Galin łąki i ścieżki leśne z pięknymi widokami na przełomy rzeki Pisy.
Zimą przeżyją Państwo niezapomniane chwile podczas organizowanych przez nas kuligów.

300 HEKTARÓW TERENU

Jednym z ogromnych atutów majątku jest 5-hektarowy park otaczający pałac oraz  300 hektarów łąk i pól o zróżnicowanej rzeźbie terenu otoczonych potężnymi lasami. Teren ten, przecięty korytem niewielkiej rzeki, skrywa wiele zacisznych dolin, porośniętych bujnie wąwozów i malowniczych stawów pełnych ryb.
Zaletą naszego terenu jest możliwość zaadaptowania wg indywidulanych potrzeb grupy.

LATEM:

Dla gości hotelowych proponujemy korty tenisowe, boisko do siatkówki, koszykówki oraz piłki nożnej. Przygotowaliśmy specjalne mapki, na których wytyczyliśmy szlaki rowerowe, konne  i piesze. Nieodpłatnie wypożyczamy też rowery, kijki do nordic walking, wędki i sprzęt do gier terenowych. Nasi goście uwielbiają spędzać czas na świeżym powietrzu zarówno w dzień, jak i wieczorem kiedy to znakomicie smakuje kiełbaska upieczona w ognisku.

ZIMĄ:
Warmińskie śnieżne zimy umożliwiają organizowanie szalonych kuligów, spacery na nartach biegowych, jazdę na łyżwach, łowienie ryb w przerębli i wiele zabaw na świeżym powietrzu.

Galiny 110 , Bartoszyce (Polska)

Mapa

 • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Parkowanie, podróż
 • Możliwość parkowania

Wypoczynek, rekreacja
 • Tenis, Tenis stołowy, Jazda konna

Wellness, relaks
 • Wellness, relaks
 • Masaż
 • Sauna
Charakterystyka miejsca
 • Telefon, Sala Konferencyjna

Wyżywienie
 • Wyżywienie: Restauracja w obiekcie

  Możliwość gotowania (np. grillowania) na zewnątrz: Możliwość skorzystania z grilla

usługi dla dzieci
 • Pokój do zabaw dla dzieci, Plac zabaw dla dzieci

Usługi
 • Suszarka do włosów, Dostęp do Internetu w pokoju

Języki używane w obiekcie
Polski, Angielski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)