×

Zajazd "RADO" Orzysz

Indywidualne informacje:
Zapytaj o cenę i dostępność
od 130 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Zajazd pełni głównie usługi gastronomiczne: śniadania, obiady, kolacje. Kuchnia na bazie świeżych surowców pozyskanych z naszych mazurskich terenów. Jednorazowo obsłużymy 40 osób w ciągu zaledwie 30 minut, dobrze wyposażona kuchnia daje nam tę możliwość. Zatem zapraszamy na te kulinarne specjały.

Prowadzimy również bazę noclegową, dysponujemy 9-ma pokojami z TV i WC. Dla wszystkich klientów mamy dostęp do łącza internetowego poprzez sieć bezprzewodową.

Zajazd położony jest na trasie Orzysz-Ełk droga krajowa nr 16 nad jeziorem Wierzbiny, posiadamy parking, grill, miejsce na ognisko, duży plac do gry w piłkę lub badbinktona (wszystko widoczne na zdjęciach w galerii). W budynku zajazdu mieści się również sklep świetnie zaopatrzony, który jest naszą zaletą gdyż klient nie musi wyjeżdżać do miasta po zakupy.

Dodatkowo w Wierzbinach niedaleko zajazdu w "EURO CAMP" jest możliwość wypożyczenia łódki, roweru wodnego, skuterów wodnych i innego sprzętu pływającego oraz jest ładne dojście do jeziora.

Wierzbiny 45 , Orzysz (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)