×

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Przemęt:

Zagroda u Rzeźbiarza Przemęt

Zobacz telefony
  • Dostępne usługi
  • Przeciętny czas odpowiedzi:
  • 1 domek drewniany, 20 miejsc
  • Języki używane w obiekcie: Polski, Angielski

Opis obiektu noclegowego

Gospodarstwo agroturystyczne ,,Zagroda u Rzeźbiarza'' położone jest w Górsku, czyli centrum Przemęckiego Parku Krajobrazowego.

W okolicy są 23 czyste jeziora. Do najbliższego jest 1000 metrów, do lasu 300 m. Wszystkie jeziora w okolicy są czyste i można się w nich kąpać.

Dla gości przeznaczony jest osobny budynek. Do dyspozycji wczasowiczów są 3 pokoje z osobną kuchnią wraz z jadalnią w myśliwskim stylu (kominek i odpowiednio zaaranżowany wystrój), łazienką i salonikiem z telewizorem. 

W ogrodzie jest miejsce na grill lub ognisko, przy gorszej pogodzie można smażyć kiełbaski przy kominku.

Przejażdżki konno (w siodle lub na loży) i bryczką (dla 5 osób) lub wozami cygańskimi (15-20 osób na wóz). Przygotowanie ciasta i pieczenie chleba lub rogali (w stuletnim piecu chlebowym). Rzeźbienie, garncarstwo, zwiedzanie Galerii Ptaków. Można wypożyczyć rowery lub dwuosobowy kajak.

W lasach jest bardzo dużo jagód i malin, a jesienią grzybów. Zimą organizujemy kuligi, a wczasowicze zawsze mogą wypożyczyć sanki.

Dla małych dzieci w ramach zabawy proponujemy pomoc przy pielęgnacji mniejszych zwierząt gospodarskich - czekają psy, koty, królik i różnego kalibru drób. Każde miejskie dziecko poniżej 5 roku życia będzie tym zachwycone.

Można przyjechać z własnymi zwierzętami - psy, koty a nawet konie mile widziane. Mamy miejsce i nocleg dla każdego Twojego zwierzaka.

Do dyspozycji gości jest komputer z dostępem do Internetu. Można sprawdzić pocztę elektroniczną, wysłać do rodziny zdjęcie z cyfrowego aparatu fotograficznego.

Górsko 31, Przemęt (Polska)

Mapa

Kalendarz dostępności

października. 2021.
p w ś c p s n
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Wypoczynek, rekreacja
  • Wypożyczenie łódki, Wypożyczalnia rowerów, Jazda konna

Wellness, relaks
  • Basen odkryty
Wyżywienie
  • Możliwość skorzystania z grilla

usługi dla dzieci
  • Plac zabaw dla dzieci

Języki używane w obiekcie
Polski, Angielski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie