×

WILLA "PRZY PLAŻY" Pogorzelica

Zapytaj o cenę i dostępność
od 62 
na 2 osoby na 1 noc
  • Przeciętny czas odpowiedzi:
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Serdecznie zapraszamy Państwa do willi "Przy plaży" w Pogorzelicy. Nasz obiekt jest przepięknie położony w pasie przybrzeżnej wydmy ok. 30m od szerokiej, piaszczystej plaży. Całą okolicę porasta wysoki, sosnowy las, który razem z czystym morskim powietrzem tworzy niezwykły, przesycony jodem mikroklimat - w sam raz na poranne spacery.
Powietrze pozbawione jest zanieczyszczeń i zawiera dużą dawkę jodu działającego profilaktycznie i leczniczo na alergików, zwłaszcza dzieci.

Naszym gościom proponujemy również przejażdżki rowerowe lub popularny ostatnio Nordic Walking - marsz ze specjalnymi kijkami, jako świetna forma ćwiczeń dla tych, którzy mają problemy z dyskopatią, stawami czy układem krążenia.

Oddajemy do Państwa dyspozycji komfortowo urządzone 2, 3 i 4- osobowe pokoje z dostępem do internetu, oraz dwupokojowe zestawy typu "studio". W każdym jest pełen węzeł sanitarny i TV. Niektóre z nich posiadają własny balkon lub wyjście na taras.

Przy budynku znajduje się zagospodarowany teren rekreacyjny z niewielkim oczkiem wodnym. Pełna zieleni okolica i kameralna atmosfera, znakomicie wpływają na samopoczucie i komfort wypoczynku naszych gości.

W budynku znajduje się również  stylowo urządzona Restauracja, w której każdy z naszych gości będzie mógł zjeść smaczne i domowe dania kuchni polskiej, jak również mile spędzić czas przy filiżance dobrej kawy z odrobiną czegoś mocniejszego.

Ponadto nasza restauracja oferuje również możliwość zorganizowania przyjęcia weselnego, komunii, imienin, urodzin, czy innych kameralnych uroczystości.

Plażowa 9, Pogorzelica (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Pogorzelica: