×

Willa na Wydmie- Pokoje z widokiem na morze

Zapytaj o cenę i dostępność
od 160 
na 2 osoby na 1 noc
  • Kalendarz dostępnych miejsc
  • Informacje o pokoju
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • Restauracja w obiekcie
  • 5 pokoi, 16 miejsc
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Willa na Wydmie, jako jedyny obiekt na Mierzei Wiślanej, jest wspaniale położona w odległości 15 metrów od morza i plaży. Oferujemy naszym gościom komfortowe pokoje z balkonami i  bezpośrednim widokiem na morze. Do dyspozycji gości jest też taras, z którego roztacza się urzekający widok na morze – zawsze przy akompaniamencie szumu fal. Taras w letnie wieczory zalewany jest promieniami zachodzącego słońca, a wszystko to w towarzystwie wyśmienitej kuchni i drinków.

Zapraszamy przez cały rok organizując też imprezy okolicznościowe z menu dopasowanym do wymagań i oczekiwań naszych gości, również na spotkania z Nordic Walking i innymi formami czynnego wypoczynku połączonego z nowatorskimi propozycjami kulinarnymi.

Do zobaczenia w Willi na WYDMIE w Sztutowie - NAPRAWDE WARTO!!!

Opis obiektu:

Willa na Wydmie, jako jedyny obiekt na Mierzei Wiślanej, jest wspaniale położona w odległości 15 metrów od morza i plaży. Oferujemy naszym gościom komfortowe pokoje z balkonami i bezpośrednim widokiem na morze. Do dyspozycji gości jest też taras, z którego roztacza się urzekający widok na morze – zawsze przy akompaniamencie szumiących fal. Taras w letnie wieczory zalewany jest promieniami zachodzącego słońca, a wszystko to w towarzystwie muzyki na żywo, wyśmienitej kuchni i drinków.

Zapraszamy Państwa przez cały rok- w sezonie letnim na wspaniały wypoczynek, jak też po sezonie gdzie jedyne w swoim rodzaju kojące duszę i ciało widoki pozostawią niezapomniane wrażenia. Zapraszamy artystów chcących tworzyć i malować niezapomniane zachody słońca i naturę, amatorów "mocnych wrażeń" mogących podziwiać sztormy z okien pokoju, jak też gości nastawionych na czynny wypoczynek chociażby z Nordic Walking.

Opis pokoi:

Naszym gościom oferujemy komfortowe pokoje 2-4 osobowe z balkonami i bezpośrednim widokiem na morze. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym, telewizor. Do dyspozycji gości jest też czajnik elektryczny, a wszelkie dodatkowe prośby i oczekiwania staramy się spelniać na bieżąco.

Opis restauracji:

Zapraszamy przez cały rok organizując imprezy okolicznościowe z menu dopasowanym do wymagań i oczekiwań naszych gości. Nowatorskie propozycje kulinarne połączone z kuchnią tradycyjną sprostają oczekiwaniom wszystkich smakoszy.

ulica Morska 11, 82-110 Sztutowo (Polska)

Szczegółowy cennik:

Pokój 3 osobowy z trzema łóżkami i widokiem na morze-p.5
320 /Pokój
Pokój 3 lub 4 osobowy z widokiem na morze - p.2
320 /Pokój
Pokój czteroosobowy p.1
320 /Pokój
Pokój dwuosobowy z widokiem na morze i podwójnym łóżkiem - p.3
320 /Pokój
Pokój 3 osobowy z trzema łóżkami i widokiem na morze-p.4
320 /Pokój

Mapa

od 160 
  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Wyżywienie
  • Wyżywienie: Restauracja w obiekcie

    Potrawy dostępne w obiekcie:: Regionalny, Włoski, Tradycyjne

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)