×

Vital House. Kazimierz Dolny

Kontakt z właścicielem obiektu

Skontaktuj się bezpośrednio z obiektem, aby uzgodnić dostępne terminy i ceny.

Pokaż tylko obiekty noclegowe z rezerwacją online

Opis obiektu noclegowego

Nasz dom gościnny to dom pełen dobrej energii i ciepła, miejsce zaciszne i dyskretne, 5,5 km od Kazimierza Dolnego.

Chcesz, zaszyć się w "mysiej dziurze", odpocząć, pozbierać myśli, mieć natchnienie i napisać dzieło, lub spotkać się na słodką randkę, sprawdź gdzie nie znajdą cię nawet paparazzi.

ODBUDUJ SWOJE SIŁY W VITAL HOUSE

Nasz dom gościnny to dom pełen dobrej energii i ciepła, miejsce zaciszne i dyskretne, 5,5 km od Kazimierza Dolnego. W lecie usłyszysz tu koncert żab, śpiew ptaków i pianie koguta zza płotu, a w zimie bajkowo zaśnieżone pola ,lasy, sarny i lisy. Usłyszysz dzwonki sań, bo u nas to jeszcze rzeczywistość.

Tutaj możesz napawać się lenistwem całe dnie i nie wychodzić z komfortowego domu lub zwiedzać magiczne miejsca Kazimierza i okolicy – rób to co wolisz!

VITAL HOUSE – czy chcesz dowiedzieć się więcej, jakie atrakcje turystyczne czekają tu na was? Te najbliżej to:

Kazimierz Dolny - renesansowe świątynie, ruiny Zamku, Góra Trzech Krzyży, Baszta, stare kamienice, spichlerze, kamieniołomy Nałęczów - Park Zdrojowy, sanatoria, Muzeum Stefana Żeromskiego, Bolesława Prusa, kąpiele w SPA, Wąwolnica - Sanktuarium Maryjne, cel pielgrzymek, Janowiec - Zamek w Janowcu, Puławy - pałacowo-parkowa osada Czartoryskich, Wojciechów - Muzeum Kowalstwa Artystycznego, Muzeum Minerałów, Wieża Ariańska, Gołąb - Muzeum nietypowych Rowerów Opole Lubelskie - Pałac Kleniewskich w Kluczkowicach, klasycystyczny Pałac w Niezdowie Karczmiska - Zabytkowa Kolejka Wąskotorowa - przejażdżka podziwianie krajobrazu, piknik

Kolonia Uściąż 10, Kazimierz Dolny (Polska)

Mapa

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie