×

SUPER-APARTAMENTY VIP Poznań

Opis obiektu noclegowego

*Jeżeli potrzebują Państwo fakturę za pobyt koniecznie prosimy o podanie danych w dniu założenia rezerwacji. Nie podanie danych w dniu założenia rezerwacji uniemożliwi wystawienie faktury.

Obiekt nie oferuje zameldowania po godzinie 00:00. W szczególnych przypadkach i za dodatkową opłatą w wysokości 200 PLN zameldowanie po godzinie 00:00 jest możliwe.

Goście proszeni są o telefoniczny kontakt z personelem obiektu na 2 godziny przed przyjazdem w celu ustalenia szczegółów dotyczących odbioru kluczy.
W momencie zameldowania wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz karty kredytowej. Życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności, a ich realizacja może podlegać dodatkowej opłacie.

SUPER-APARTAMENTY to ekskluzywne, nowocześnie wyposażone apartamenty zlokalizowane w samym sercu Poznania zarówno blisko poznańskiego Starego Rynku, jak i Międzynarodowych Targów Poznańskich. Każdy z apartamentów został zaprojektowany i przygotowany dla Państwa z największą dbałością o szczegóły. SUPER-APARTAMENTY to gwarancja komfortu, bezpieczeństwa i wyjątkowego pobytu w Poznaniu.

ulica Wenecjańska 8, 61-101 Poznań (Polska)
Parkowanie, podróż
  • Własny parking (płatne, 3 sztgaraż 70 /nocy)

Internet
  • WIFI

Charakterystyka miejsca
  • Żelazko , Winda, Lobby

Prezenty, bezpłatne usługi
  • Nielimitowane spożycie herbaty, Nielimitowane spożycie kawy

  • 400 m Restauracja w okolicy