×

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Wesołowo:

Siedlisko Stare Brzozy Wesołowo

Zobacz telefony
  • Przeciętny czas odpowiedzi:
  • 1 domek drewniany
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Siedlisko Stare Brzozy – na kolonii Wesołowo w gminie Wielbark - jest posadowione na rozległej polanie w środku długiego na 200 km pasa warmińsko-mazurskich lasów, ciągnącego się od okolic Iławy przez Olsztynek, pustkowia dawnych poligonów, Szczytno, Ruciane-Nida, aż do Ełku, a z małą przerwą dalej - przez Augustów aż na Litwę. Mimo bliskości
Warszawy (tylko 165 km) i Olsztyna (55 km), to bardzo słabo zamieszkana
okolica bez turystycznego harmidru.  

Nie mamy tu hoteli, ośrodków wczasowych, motorówek na jeziorach, wesołych campingów. Cisza, rozległy widok na łąki i lasy, chmury, słońce, księżyc i gwiazdy. Namacalna obecność jeleni w rytuałach rykowiska, saren chowających młode w naszych łęgach, wędrujących łosi, nieznośnych bobrów, zajęcy szukających u naszych psów opieki przed drapieżnikami, szczwanych lisów czyhających na nieostrożne zające, dzików - szkodników, niewidzialnych wilków zostawiających tylko swoje tropy na śniegu, godnych żurawi odprawiających niezwykłe tańce i krzyki, odważnych czajek, myszołowów walczących zimą z krukami i dziesiątków innych wolno żyjących zwierząt. Setki gatunków roślin i grzybów rosnących naturalnie bez chemicznych nawozów. Czasami słychać porykiwania krów w oddali, człapiących o swojej porze do dojenia aby wkrótce znowu wrócić i paść się pod gołym niebem.
Spektakle mgieł, szadzi, tęczy …  

Nasz dom jest miejscem, w którym toczy się na wpół wiejska egzystencja "miejskich ludzi". Spędzamy tu większą część tygodnia trochę pracując "na odległość", trochę przyjmując rodzinę, przyjaciół i innych gości. A przede wszystkim przeżywamy rozkosze komfortowego życia w świecie prawdziwej natury i spowolnionego czasu, pozwalającego na refleksję nad wszystkim co taką refleksję może pobudzać.  

To nie hotelik czy pensjonat. Po prostu obszerny dom na wsi żyjący własnym życiem, w którym możesz spędzić kilka dni w niekrępującym, wygodnym apartamenciku, korzystając z uroków jakie daje bliskie otoczenie i okolica.

Wesołowo, Wesołowo (Polska)

Mapa

Kalendarz dostępności

października. 2021.
p w ś c p s n
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie