×

Siedlisko Podgórze. Miłakowo

Zapytaj o cenę i dostępność
od 50 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 domek drewniany
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Gospodarstwo Agroturystyczne położone jest w miejscowości Pityny, z dala od głównych szlaków komunikacyjnych. Pityny leżą w województwie warmińsko-mazurskim, zlokalizowane są na terenie powiatu ostródzkiego w gminie Miłakowo. Jest to idelane miejsce na odpoczynek, z którego można wyruszyć na wycieczki po okolicznych miastach i wsiach. W pobliżu znajdują się liczne szlaki turystyczne, rowerowe. Okolice bogate są w łowiska dla zapalonych wędkarzy.

Agroturystyka, co roku staje się coraz bardziej popularną formą wypoczynku. Pokoje gościnne wynajmujemy w nowo wyremontowanym budynku liczącym ponad 150 lat. Ze względu na lokalizację noclegi u nas to najlepsza forma wypoczynku i relaksu. W pobliżu znajdują się miejscowości Miłakowo, Dobre Miasto, Morąg, Orneta. Zapraszamy na noclegi.

Oferujemy pokoje 2, 3, 4-osobowe z łazienkami oraz TV. Do dyspozycji gości jest aneks kuchenny i duży ogród z zadaszonym grillem. Gotujemy śniadania i obiadokolacje.
Istnieje możliwość zakupu miodu, jaj, mleka i przetworów.

Oferujemy również wypożyczenie rowerów do zwiedzania okolic. Obiekt posiada 14 miejsc noclegowych. Zapraszamy do obejrzenia naszych pokoi w galeri zdjęć. Do dyspozycji gości jest ogród, huśtawka i nowowybudowany zadaszony grill.

Pityny 5, Miłakowo (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Miłakowo: