×

Resort MOLO w Osieku Osiek

Zapytaj o cenę i dostępność
od 360 
na 2 osoby na 1 noc
Przeciętny czas odpowiedzi: 43 min.
  • Przeciętny czas odpowiedzi: 43 min.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Molo Resort to połączenie desingu i fantastycznej architektury wkomponowanej w malowniczy krajobraz zalewu Beskidzkiego.
Wyjątkowy charakter miejsca zapewnia swobodną i kameralną atmosferę, a dogodny dojazd czynią Resort Molo doskonałym miejscem zarówno na rodzinny wypoczynek, jak i organizację konferencji i bankietów.

Hotel Molo posiada  29 komfortowo urządzonych, klimatyzowanych pokoi oraz 5 luksusowych apartamentów z widokiem na malowniczy zalew.

Na Gości czeka wiele atrakcji – kręgielnia, bilard, wellness&spa oraz bogate zaplecze sportowo-rekreacyjne (basen zewnętrzny, korty tenisowe, rowerki wodne, rowery czy lodowisko w okresie zimowym).

Restauracja MOLO to gwarancja dobrze spędzonego czasu, wyjątkowej atmosfery i przepysznych potraw. Nasza kuchnia specjalizuje się w potrawach tradycyjnych, ale w nowoczesnym wydaniu. Wszystkie posiłki przygotowujemy na świeżo, a na prośbę gości możemy dostosować je do indywidualnych potrzeb (np. w wersji bezglutenowej bądź dla diabetyków).

W ciepłe niedzielne popołudnia czas naszym gościom umilają zespoły muzyczne grające na molo. Ponadto w miesiącach letnich zapraszamy również na taras restauracji, gdzie obowiązuje nieco odmienne menu niż w środku.

Główna 231 A, Osiek (Polska)

Mapa

od 360 
  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie