×

POZIOM 511 Design Hotel & SPA Ogrodzieniec

Kontakt z właścicielem obiektu

Skontaktuj się bezpośrednio z obiektem, aby uzgodnić dostępne terminy i ceny.

Pokaż tylko obiekty noclegowe z rezerwacją online

Opis obiektu noclegowego

POZIOM 511 Design Hotel & SPA to miejsce "na poziomie". To wyjątkowa przestrzeń, którą rządzi design oraz chęć skupiania wokół siebie otwartych, ciekawych świata ludzi i twórczych osobowości. Hotel "na poziomie" propaguje różne formy artystycznego wyrazu, począwszy od muzyki, malarstwa, grafiki, przez sztukę użytkową, na projektowaniu mody kończąc.

POZIOM 511 Design Hotel & SPA posiada własny bookstore, organizuje cykliczne wystawy, jest wydawcą pierwszego w Polsce albumu z muzyką Silence.

Na naszych Gości czekają 42 przestronne, nowocześnie urządzone pokoje, w tym 6 apartamentów. Rozmieszczone są w dwóch połączonych ze sobą budynkach na różnych poziomach wysokości, których odmienny architektoniczny charakter przejawia się w ascetycznej, uzupełnionej mocnymi akcentami lub stonowanej, ocieplonej miękkimi detalami stylistyce wnętrz. Elementem unifikującym przestrzeń hotelu są barwy – odcienie szarości, biel i czerń oraz liczne przeszklenia otwierające się na rozległy krajobraz.

Z myślą o jak największej wygodzie naszych Gości wszystkie pokoje i apartamenty zostały wyposażone w ekspres do kawy, mini bar, telewizor LCD z telewizją satelitarną, klimatyzację oraz bezpłatny Internet bezprzewodowy. Do wyboru Gości pozostaje także wielkość łóżka, rodzaj materaca oraz wyposażenie łazienki w wannę lub prysznic.

Kuchnia hotelu POZIOM 511 to nie tylko wybór odpowiednich składników i sposób ich łączenia. To ciągłe poszukiwania kulinarnych inspiracji. To odkrywanie nowych smaków, pielęgnowanie tradycji oraz promowanie naturalnej, regionalnej żywności.

Podzamcze, Bonerów 33, Ogrodzieniec (Polska)

Mapa

Wellness, relaks
  • Sauna
  • Wellness, relaks
  • Basen kryty
  • Masaż
Charakterystyka miejsca
  • Klimatyzacja

Wyżywienie
  • Restauracja w obiekcie

Usługi
  • Dostęp do Internetu w pokoju

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie