×

Pokoje Gościnne ANNA Gorlice

Zapytaj o cenę i dostępność
od 60 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 domek drewniany
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Zapraszamy Państwa do przyjazdu i skorzystania z naszych pokoi o wyskoim hotelowym standardzie, który na pewno spełni Państwa oczekiwania.

Niewiele pozostało w Polsce tak uroczych zakątków jak tereny Beskidu Gorlickiego. Piękne krajobrazy, sprzyjający klimat, nieskażone środowisko oraz wiele innych walorów sprawiają, że tereny nasze są atrakcyjne dla turystów. Stworzyliśmy nasz dom w pięknym miejscu, na wzgórzu, wśród stu letnich drzew, pachnących kwiatów i łąk, blisko Gorlic, a jednocześnie na uboczu, w zacisznej części wsi Stróżówka.

Postanowiliśmy, aby z urokami i atmosferą tego miejsca, podzielić się z innymi, co też z wielką przyjemnością czynimy. Zapraszamy Państwa do przyjazdu i skorzystania z naszych pokoi o wyskoim hotelowym standardzie, który na pewno spełni Państwa oczekiwania.

Do dyspozycji Gości posiadamy przytulne pokoje przystosowane standardowo na przyjęcie dwóch, trzech oraz czterech osób. W każdym pokoju jest oddzielna łazienka, w większości znajdują się balkony z widokiem na okolice. Wszystkie nasze pokoje są o wysokim hotelowym standardzie. Zapewniamy również stały dostęp do Internetu i TV.

Oferujemy możliwość korzystania z aneksów kuchennych z pełnym wyposażeniem.

Stróżówka 145 , Gorlice (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Gorlice: