×

Pod dwiema tęczami - Agroturystyka Reszel

Kontakt z właścicielem obiektu

Skontaktuj się bezpośrednio z obiektem, aby uzgodnić dostępne terminy i ceny.

Pokaż tylko obiekty noclegowe z rezerwacją online

Opis obiektu noclegowego

Nasz dom położony jest przy lesie sosnowo - świerkowym, w odległości 800 m mamy dwa jeziora, z bardzo czystą wodą i piaszczystym dnem.
Dno jeziora nie "zarywa się". Spadek jest bardzo lekki i płynny. Stojąc po pas w wodzie widać własne stopy. Oba jeziora są zarybione, jest możliwość połowu z pomostu z własnymi lub naszymi wędkami.

Do jeziora można dojść boso, ponieważ do samego brzegu i dalej w wodzie jest piasek
(trochę w lesie kłują igiełki sosen i świerków, można też pokrzyczeć kiedy stanie się na maleńką szyszeczkę sosnową).

Posiadamy 4 pokoje i 8 miejsc noclegowych. 3 pokoje mają swoje łazienki. Jeden pokój posiada wielkie 2 - osobowe łoże. Meble w tym pokoju są z drewna. Utrzymany jest w tonacji brązu razem z łazienką. Drugi pokój to pokój 2 osobowy - różowy z żółtą łazienką.
Do każdego pokoju można zrobić tzw. dostawki.

Cena 35zł osobo/doba.

Osoby posiadające zwierzęta również mogą u nas znaleźć miejsce dla siebie. Jeżeli jest taka konieczność pupile (psy) mogą mieszkać w kojcu na podwórku lub w pokoju właściciela. Inne zwierzęta o mniejszych gabarytach wiadomo, że tylko przy właścicielu (może być w pościeli), nam gospodarzom to nie przeszkadza.

Dla osób ciągle tęskniących za kuchnią, oddajemy ją całą w posiadanie, możemy dostarczać wszelkie produkty potrzebne do zaspokojenia nieujarzmionych potrzeb. Dla tych którzy nie mogą na nią patrzeć sami przyrządzamy potrawy.

Cena posiłków śniadanie i kolacja po 15 zł, obiad 25 zł. Cena posiłków tak jak i pokoi może ulec zmianie jeżeli klient będzie mieszkał u nas co najmniej 7 dni.

Przyjmujemy zorganizowane grupy na godzinne pobyty w naszym gospodarstwie.

Łabędziewo 1, Reszel (Polska)

Mapa

Języki używane w obiekcie
Polski, Angielski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie