×

Pensjonat PLEDAN Ustronie Morskie

Kontakt z właścicielem obiektu

Skontaktuj się bezpośrednio z obiektem, aby uzgodnić dostępne terminy i ceny.

Pokaż tylko obiekty noclegowe z rezerwacją online

Opis obiektu noclegowego

Pensjonat "PLEDAN" położony jest 15 km od Kołobrzegu w malowniczej miejscowości Ustronie Morskie, które jest jednym z największych kurortów nad Bałtykiem. Centralna lokalizacja pozwala naszym gościom cieszyć się wszystkimi urokami miasta i jednocześnie przebywać w otoczeniu natury i pięknej przyrody. Gwarancją wypoczynku są piękne lasy i czyste powietrze. Specyficzną cechą klimatu Ustronia Morskiego jest występujący w powietrzu jod, który działa leczniczo w terapii górnych dróg oddechowych i wielu innych schorzeń.

Najkorzystniejsze warunki do inhalacji występują na plaży podczas bryzy morskiej i sztormów.

Pensjonat oddalony jest o 70 metrów od morza. Zejście na plażę jest na wprost posiadłości. Teren jest ogrodzony z parkingiem dla samochodów (darmowy). Dla dzieci przygotowany jest plac zabaw, a dla dorosłych posiadamy grille oraz świetlice, na której znajduje się stół do pingponga i atlas.

W celu zagwarantowania bezpieczeństwa obiekt jest monitorowany.

Mamy dla Państwa do zaoferowania pokoje dwu, trzy, cztero osobowe i apartamenty z tarasem. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę. Pokoje wtposażone są w: TV LED z pilotem, czajnik bezprzewodowy, parawan, sztućce, talerze, szklanki, szafa, stolik, dwa krzesła. Lodówka ogólnodostępna znajduje się na korytarzu. W ofercie są pokoje z balkonami jak i bez balkonów. Istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnego dostępu do internetu.

B. Chrobrego 38A, Ustronie Morskie (Polska)

Mapa

Parkowanie, podróż
  • Możliwość parkowania

Wyżywienie
  • Możliwość skorzystania z grilla

usługi dla dzieci
  • Plac zabaw dla dzieci

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie