×

Pensiunea Amurg Sălicea

Cena na podstawie najlepszych ofert z następnych 90 dni.
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 8 pokoi, 16 miejsc
  • Języki używane w obiekcie: Rumuński, Węgierski, Angielski

Opis obiektu noclegowego

Pokoje, usługi Goście Pensiunea Amurg Sălicea mogą zatrzymać się w 8 w komfortowych pokojach w Sălicea. Jeżeli chcesz sie dowiedzieć więcej nt. dokładnego zakresu dostępnych usług Pensiunea Amurg Sălicea (również wszystkie dostępne za dodatkową opłatą) lub odnośnie wyposażenia pokojów, możesz znaleźć kompletną listę w informatorze poniżej i w informatorze konkretnego pokoju.

Wyżywienie Wskazane ceny pokoju nie zawierają wyżywienia. Rezerwując pokój, masz możliwość wybrania innego typu wyżywienia, pensjonat oferuje następujące formy wyżywienia: śniadanie, bez wyżywienia, obiad i kolacja.

Płatność Możesz opłacić rezerwację następującymi sposobami: gotówka, przelew, card de vacanta, karta i tichet de vacanta. Aby zakończyć proces rezerwacji Pensiunea Amurg Sălicea wymaga aby 20% zostało opłacone zaliczką.

Przyjazd, godziny otwarcia Najwcześniejsza godzina na zameldowanie do pokoju to 14:00, najpóźniej wymeldować się z pokoju możesz o 12:00. Personel hotelu potrafi rozmawiać po węgiersku, angielsku i rumuńsku.

Sălicea 136, 407236 Sălicea (Rumunia)

Nazywam się Agnieszka, dziękuję, że jesteś na Noclegi.pl! Wybierz termin wyjazdu, następnie kliknij przycisk "Rezerwacja" , to zajmie tylko 2 minuty.

Jeśli potrzebujesz pomocy, zapraszam do kontaktu: info@noclegi.pl

- informacje o pokojach

1.2

(na podstawie 1 opinii)
Ocena 1.2
O
10
Wróć
źródło: Travelminit.hu
Zameldowanie
14:00 - 19:00
Jeśli planujesz zameldować się później niż godziny podane przez obiekt, pamiętaj o wcześniejszym kontakcie i poinformowaniu obsługi.
Wymeldowanie
do 12:00
Języki używane w obiekcie
Rumuński, Węgierski, Angielski
Akceptowana waluta
RON (ron)
Akceptowana forma płatności w obiekcie
Karta, Przelew, Gotówka
Kaucja
Podczas zameldowania, goście są zobowiązani do zapłaty kaucji w wysokości 10 %/rezerwacja. Kaucja zostaje zwrócona w całości przy wymeldowaniu (jeśli gospodarz nie zgłosi żadnych szkód).
Usługi SPA
20:00 - 23:00
Goście obiektu mogą korzystać ze SPA bezpłatnie