×

Pałac Wojciechy - Hotel Miłakowo

Indywidualne informacje:
Zapytaj o cenę i dostępność
od 68 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Pałac w Wojciechach jest flagowym produktem spółki Sadkowo. To właśnie tu zlokalizowana jest jej siedziba i miejsce przez wielu kojarzonych z wypoczynkiem na wysokim poziomie wśród przepięknej, dzikiej przyrody.

Pałac położony jest wśród starych, grzybnych lasów tuż nad rzeką - Pasłęką, dającą doskonałą okazję nie tylko do kąpieli, w jej jakże czystych wodach, ale umożliwiającą również spływ kajakiem aż do Zalewu Wiślanego. Przebywający tu goście mają możliwość połowu ryb, jednak wymagana jest do tego celu specjalna licencja.

Na terenie obiektu oprócz Pałacu znajduje się Chata Mazurska, a w niej sauna i sala kominkowa, doskonale nadająca się do spotkań towarzyskich i konferencji.

W przebudowanej starej kuźni i domku myśliwskim oferujemy apartamenty (4, 5, 6-osobowe) z aneksami kuchennymi, a w budynku głównym pokoje 1- i 2-osobowe.

Przybyłym gościom oferujemy ciszę, jazdę konną wierzchem, przejażdżki bryczkami i rowerami, a w okresie zimowym kuligi. Ponadto organizujemy ogniska z pieczeniem dzika, wycieczki po Kanale Elbląskim oraz w inne okolice gdzie są godne uwagi zabytki.

Kuchnia oferuje smaczne posiłki przyrządzane z własnych, zdrowych produktów. Konie, pawie, daniele i muflony dodają uroku jakże temu pięknemu zakątkowi.

Wojciechy 1 , Miłakowo (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Miłakowo: