×

OŚRODEK ZDROWEGO ŻYCIA PRZYSTAŃ - GRZYBOWO

Zapytaj o cenę i dostępność
od 40 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

OŚRODEK

W prześlicznym, urokliwym zakątku, tuż nad pięknym polskim morzem, znajduje się ośrodek "Przystań", który zaprasza przez cały rok każdego, kto spragniony jest spokoju oraz czystego i świeżego nadmorskiego powietrza.

Czekają na Państwa pokoje jedno-, dwu-, trzy- i czteroosobowe.

Ośrodek Zdrowego Życia "Przystań" w Grzybowie posiada łącznie 43 miejsca noclegowe. Ośrodek nie prowadzi dyskotek, wolny jest od dymu tytoniowego a korzystanie z ośrodka uwarunkowane jest zachowaniem trzeźwości i spokoju z wzajemnym poszanowaniem dla wszystkich gości.

ATRAKCJE

Jedną z głównych atrakcji dla naszych turystów to możliwość korzystania z kąpieli słonecznych i ożywczego powietrza nadmorskiego. Ponadto istnieje możliwość skorzystania z wielu atrakcji nadmorskiego kurortu, z rejsu po morzu kutrem lub wodolotem, konnych przejażdżek w pobliskiej stadninie koni, lotu samolotem nad Kołobrzegiem i różnych, imprez kulturalnych. Dodatkowymi atrakcjami okolic jest możliwość skorzystania z przejazdu zabytkową koleją wąskotorową z miasta Gryfice do Pogorzelica lub odwrotnie.

OKOLICA

Dużym atutem ośrodka jest bliskość do Morza Bałtyckiego. Niespełna 200 metrów od ośrodka znajduje się już plaża. Warto też wspomnieć, że z Grzybowa prowadzą wspaniałe ścieżki rowerowe w kierunku Kołobrzega i Dźwirzyna. Istnieje możliwość wypożyczenia w ośrodku roweru! Z Kołobrzegu odbywają się regularne rejsy wycieczkowe wodolotem na duńską wyspę Bornholm.

Serdecznie Zapraszamy!

Plażowa 19 , Grzybowo (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie