×

Ośrodek Wypoczynkowy "Złota Plaża" Skorzęcin

Zapytaj o cenę i dostępność
od 200 
na 2 osoby na 1 noc
Przeciętny czas odpowiedzi: 1 min.
  • Przeciętny czas odpowiedzi: 1 min.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Skorzęcin to największy, o powierzchni 54ha., kompleks turystyczny w Wielkopolsce. Malowniczo usytuowany wśród jezior i lasów, rozpostarty pomiędzy dwoma jeziorami Niedzięgiel i Białym, w pobliżu historycznego Gniezna i Biskupina,  przyciąga liczne rzesze turystów pragnących skorzystać z wypoczynku na łonie przyrody. Skorzęcin posiada doskonale rozwiniętą bazę noclegowa i gastronomiczna.

Do dyspozycji turystów pozostają hotele, pensjonaty, domki letniskowe, pole campingowe, liczne restauracje, bistra, bary, pizzerie i kawiarenki. Ośrodek wypoczynkowy "Złota Plaża" posiada niewątpliwie najbardziej atrakcyjną lokalizację swoich domków letniskowych.
Goście mogą wybrać zakwaterowanie w domkach z widokiem na jezioro, przy lesie, bądź przy kortach tenisowych. Zarówno w ciągu dnia jak i wieczorem ośrodek tętni życiem.
Dzieci chętnie korzystają ze zjeżdżalni wodnej przy jeziorze, a także z atrakcji w wesołym miasteczku. Na amatorów sportów wodnych czekają wypożyczalnie lodzi, rowerów wodnych oraz sprzyjające wiatry dla uprawiania windsurfingu.

Na terenie ośrodka w Skorzęcinie znajdują się również korty tenisowe, wypożyczalnie rowerów, miejsce do imprez przy ognisku na Orlej Górze, automaty do gier i wiele innych. Świeże powietrze oraz kręte leśne ścieżki to nieodparta pokusa dla miłośników pieszych wędrówek i wypraw rowerowych. Wieczorami kluby i dyskoteki zapraszają gości do zabawy przy muzyce na żywo i przy DJ-u. "Złota Plaża" w Skorzęcinie to miejsce, gdzie można wypocząć i ekscytująco spędzić czas.

Serdecznie zapraszamy!

Skorzęcin , Skorzęcin (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie