×

Ośrodek wypoczynkowy Natura Park Stegna

Zapytaj o cenę i dostępność
od 90 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Zapraszamy do spędzenia niezapomnianych wakacji na polskim wybrzeżu Morza Bałtyckiego w ośrodku wypoczynkowym Natura Park w miejscowości Stegna.  

Ośrodek wypoczynkowy Natura Park zlokalizowany jest na rozległej, pięknej i cichej polanie w otulinie nadmorskiego lasu. Umiarkowana odległość, zarówno do plaży jak i do centrum handlowo – rozrywkowego miejscowości Stegna, sprawiają, iż jest to doskonałe miejsce do wypoczynku, rekreacji i zabawy, tak dla dorosłych jak i dla dzieci i młodzieży.  

Zapraszamy wszystkich pragnących odpocząć od miejskiego zgiełku i trudów codziennego życia. Amatorzy nadmorskiego wypoczynku, pasjonaci dzikiej przyrody, grzybiarze, poszukiwacze owoców lasu, miłośnicy leśnych spacerów, rowerzyści, wędkarze,
wodniacy i żeglarze odnajdą w naszej gościnnej krainie doskonałe miejsce do
zaspokojenia swoich pragnień i pasji.  

Ośrodek Natura Park oferuje 160 miejsc w komfortowo wyposażonych pokojach (bungalowach) 2, 3, 4 i 5 osobowych. Pokoje z łazienkami wyposażone są w telewizor, lodówkę, czajnik, podstawowe naczynia. Przed każdym apartamentem do dyspozycji
gości znajdują się meble ogrodowe oraz grill.  

Ośrodek jest ogrodzony i bezpieczny. Dysponuje dużą ilością przestrzeni rekreacyjnej (boisko do piłki nożnej, siatkowej i koszykowej, plac zabaw dla dzieci, rozległe powierzchnie trawiaste i leśne, miejsce na ognisko) oraz miejscami parkingowymi dla wszystkich gości. Ponadto na terenie ośrodka znajduje się obszerna sala konsumpcyjna oraz stylowa żeglarska tawerna.

Morska 18, Stegna (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie