×

Ośrodek Jeździecko-Tenisowy Landau Tuczno

Kontakt z właścicielem obiektu

Skontaktuj się bezpośrednio z obiektem, aby uzgodnić dostępne terminy i ceny.

Pokaż tylko obiekty noclegowe z rezerwacją online
  • Przeciętny czas odpowiedzi:
  • 1 pokój, 45 miejsc
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Wieś Nowa Studnica leży na terenie otuliny Drawieńskiego Parku Narodowego, krainy zachwycającej ogromem dzikich jezior, rzek, pięknem sosnowych lasów i  ilością dzikiej zwierzyny, w tym wielu gatunków chronionych (np. bielik, żubr, łabędź krzykliwy, dudek).
Słychać śpiew ptaków, a w letnie noce koncerty świerszczy. Okalające Nową Studnicę lasy to prawdziwy raj dla miłośników grzybobrania.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 55 miejsc noclegowych, rozmieszczonych w czterech budynkach, o zróżnicowanym standardzie.

BUDYNEK GŁÓWNY: to piękny budynek o spadzistym dachu i szachulcowej elewacji. Wnętrze zachowane jest w naturalnej kolorystyce stonowanych zieleni, brązów i beży. W budynku głównym na parterze znajduje się elegancka jadalnia z barem oraz kuchnia. Na pierwszym piętrze do dyspozycji gości są 4 pokoje zapewniające komfortowy pobyt 15 osobom.

NAD WOZOWNIĄ: w budynku wozowni na poddaszu znajdują się 4 pokoje – dla 15 osób. Wygodne i przestrzenne, wyposażone w pojedyncze łóżka oraz TV. Wspólne 2 łazienki, tv.

NAD STAJNIĄ: budynek ten znajduje się w dalszej części ośrodka. Na poddaszu stajni znajdują się 2 pokoje ze wspólną łazienką i aneksem kuchennym TV.

DOMEK: budynek zwany przez nas „Domkiem” to właściwie murowany dom, w którym może zamieszkać 16-19 osób. Ma dwie części z osobnymi wejściami.

Pierwsza część składa się z dwóch pokoi, jeden przechodni oraz łazienki z prysznicem i wc.
Część druga jest dwupiętrowa i większa. Znajdują się tam 4 pokoje (w trzech z nich po jednym piętrowym łóżku) i 2 łazienki z wc.
Domek jest ogrodzony, wokół jest dużo miejsca na samochód, piknik i odpoczynek na świeżym powietrzu. Część domku 5 osobowa - dwa pokoje: 2 i 3-osobowy, łazienka, wc

Gwarantujemy absolutnie rewelacyjne, przyrządzane na miejscu domowe posiłki, podawane w miłym wnętrzu sali jadalnej bądź przy grillu. Menu oraz pory posiłków są na życzenie gości dostosowywane do indywidualnych potrzeb. Serwujemy również dania wegetariańskie i wegańskie oraz dietetyczne.

Do dyspozycji Gości mamy dużą, zadaszoną wiatę, w której znajdują się 2 grille i kominek.
To wspaniałe miejsce na spędzenie wieczoru lub upalnego dnia.

Nowa Studnica 12, Tuczno (Polska)

Mapa

Parkowanie, podróż
  • Możliwość parkowania

Wypoczynek, rekreacja
  • Jazda konna, Tenis

Wyżywienie
  • Możliwość skorzystania z grilla

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie