×

Nu Hotel. Łódź

Zapytaj o cenę i dostępność
od 120 
na 2 osoby na 1 noc
Przeciętny czas odpowiedzi: 30 min.
  • Przeciętny czas odpowiedzi: 30 min.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Nu Hotel to nie tylko ekskluzywne pokoje, profesjonalna obsługa i miła atmosfera.
Hotel w centrum Łodzi to klimat, którego nie da się podrobić. Hotel znajduje się na terenie starych zakładów włókienniczych "Anilana", co pozwala przenieść się w czasie i poczuć atmosferę przemysłowej Łodzi.

Tanie noclegi w takim miejscu dadzą naszym Gościom okazję poznać prawdziwy charakter miasta. Pokoje są nowoczesne, jednak utrzymane w klimacie, oddającym czar tego miejsca. Hotel znajduje się blisko centrum Łodzi, jednak z dala od miejskiego zgiełku i największych ulic. Dzięki temu pokoje są ciche i pozwalają na prawdziwy odpoczynek.

W hotelu znajduje się również sala konferencyjna, w której można zorganizować szkolenie, spotkanie integracyjne czy biznesowe. Nasi goście mają stały dostęp do Internetu.
W hotelu znajduje się również restauracja, która serwuje zarówno śniadania, jak i kolacje. Każdy kogo interesuje tani nocleg w Łodzi powinien zajrzeć do hotelu Nu Hotel.

Oferta Nu hotel wychodzi naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy tanim hotelem w centrum Łodzi, który wyróżnia się na tle konkurencji niebanalnym otoczeniem oraz konkurencyjnymi cenami. Funkcjonalne pofabryczne wnętrza są źródłem zachwytu naszych klientów, czyniąc nas hotelem wyjątkowym na mapie Łodzi.

Al. Piłsudskiego 141, Łódź (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie