×

Noclegi Dom Różany Myszyniec

Zapytaj o cenę i dostępność
od 60 
na 2 osoby na 1 noc
 • Dobrej jakości zdjęcia
 • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
 • Bezpłatny parking
 • 9 pokoi, 27 miejsc
 • Języki używane w obiekcie: Polski
 • Zameldowanie: 12:00 - 20:00
  Jeśli planujesz zameldować się później niż godziny podane przez obiekt, pamiętaj o wcześniejszym kontakcie i poinformowaniu obsługi.
 • Wymeldowanie: do 13:00

Opis obiektu noclegowego

Komfortowe w pełni umeblowane pokoje 1, 2, 3, 4 osobowe z łazienkami. Idealna propozycja dla turystów, firm, czy też gości weselnych.

Dom Różany jest położony w sercu Kurpi Zielonych, blisko centrum, w spokojnej dzielnicy miasta. Teren Myszyńca jest atrakcją zarówno turystyczną ze względu na walory kulturoznawcze (kurpiowszczyzna), turystyczne (jezioro) jednocześnie jest położony na szlaku komunikacyjnym.

Dla poszukujących ciekawych atrakcji turystycznych związanych z folklorem Myszyniec jest najlepszą bazą wypadową (bazą noclegową) na trasy rowerowe czy samochodowe śladami Kurpiów. Zaczynając od Kurpiowskiej Krainy na Wykrocie kierując się w stronę Wachu (muzeum kurpiowskie), dalej do skansenu w Kadzidle, gdzie następnie można skierować się do Czarni do rezerwatu przyrody. W kolejnych dniach można poznawać zakątki mazurskie (trasa na Rozogi). Nocleg w Myszyńcu do bardzo dobre miejsce podczas regionalnych imprez turystycznych takich jak Noc Sobótkowa, Rajd Szlakiem Barci Kurpiowskich, Miodobranie , Wesele Kurpiowskie w Kadzidle czy też na grzybobranie. Miejsce odpoczynku jest idealne zarówno dla studentów, jak i dla rodzin z dziećmi. Wygodna baza noclegowa jest gwarancją udanego wypoczynku.

Oferta Domu Różanego jest aktualna cały rok, nie tylko dla turystów, ale także okolicznych mieszkańców szukających noclegów dla gości weselnych, odwiedzających ich znajomych czy gości przybywających na imprezy okolicznościowe tj. Komunie czy chrzciny, czy też dla pracowników będących właśnie w naszych okolicach. Sale bankietowe nie zawsze mają wystarczającą ofertę noclegową dla Państwa gości, stąd wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i oferujemy pobyt, zakwaterowanie w naszym "Domu Różanym". Gwarantujemy komfort i miłą atmosferę, a przede wszystkim udany pobyt z noclegiem w miejscu do którego będziecie wracać.

ulica Bema 19B, 07-430 Myszyniec (Polska)

Mapa

od 60 
 • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Parkowanie, podróż
 • Liczba miejsc na bezpłatnym parkingu (10 szt zamknięty)

Internet
 • Internet WiFI, Internet kablowy

Charakterystyka miejsca
 • Żelazko

Zameldowanie
12:00 - 20:00
Jeśli planujesz zameldować się później niż godziny podane przez obiekt, pamiętaj o wcześniejszym kontakcie i poinformowaniu obsługi.
Wymeldowanie
do 13:00
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł)
Akceptowana forma płatności w obiekcie
Gotówka, Przelew
Podatek turystyczny
Bez opłat

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Myszyniec: