×

MAGNOLIA Centrum Konferencyjno Wypoczynkowe Trzemeszno

Zapytaj o cenę i dostępność
od 32 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Centrum Konferencyjno Wypoczynkowe "MAGNOLIA" w Bystrzycy położone jest przy samym Jeziorze Popielewskim na trasie Szlaku Piastowskiego. Ze względu na swoje położenie i przepiękną panoramę jeziora, jest doskonałym miejscem do wypoczynku (w każdym sezonie), organizacji imprez okolicznościowych czy eventów o charakterze biznesowym.
Specjalnie zaprojektowany teren, bogate zaplecze, liczne atrakcje oraz baza noclegowa sprawiają, że MAGNOLIA to miejsce, w którym można przeżyć wiele pięknych chwil w eleganckim stylu.

Do dyspozycji oddajemy: salę bankietową na 400 osób z możliwością podziału według najnowszej technologii na dwie niezależne sale (180 i 220 osób), dwa patia przystosowane do małych imprez okolicznościowych na 50 i 30 osób oraz małą salę kameralną na 25 osób. Obiekt zgodnie z najnowszymi unijnymi standardami został wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt, który nie tylko dba o wysoki komfort gości ale przede wszystkim dba o ich bezpieczeństwo w trakcie imprez. Dzięki nowoczesnej kuchni, wykwalifikowanym kucharzom i ścisłej polityce kontroli jakości jesteśmy w stanie kulinarnie zadowolić nawet najbardziej wymagające gusta.

Oprócz eventów okazjonalnych i imprez cyklicznych organizujemy m.in. wesela, komunie chrzciny, imieniny i inne imprezy, zawsze służąc fachową radą. Przyjmujemy zlecenia na wszelkiego rodzaju konferencje, szkolenia i narady etc. Nasza baza noclegowa to 52 miejsca w pokojach 2, 3 i 4 osobowych wyposażonych w łazienki, TV oraz WiFi.

Na terenie obiektu znajduje się duży bezpłatny parking.

Dodatkowo, serdecznie zapraszamy do nowo otwartej restauracji przy oczku wodnym!

Jako, że cenimy również aktywny wypoczynek nad wodą posiadamy, liczny sprzęt taki jak rowery wodne czy motorówki a od przyszłego roku udostępnimy nowoczesne kąpielisko ze specjalnie wyznaczoną strefą dla najmłodszych.

Serdecznie zapraszamy

Bystrzyca 7, Trzemeszno (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Trzemeszno: