×

Hotelik Villa Verde Kraków

Zapytaj o cenę i dostępność
od 92 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • Fabryka Schindlera 8 km
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Hotelik Willa Verde położony jest blisko centrum Krakowa, w willowej dzielnicy miasta Wola Justowska, na obrzeżu Lasku Wolskiego, wśród zieleni, gdzie panuje cisza i spokój, tworząca unikatowe warunki klimatyczne do odpoczynku po trudach zwiedzania Krakowa i jego okolic.

Las Wolski popularnie zwany Laskiem Wolskim to obszar leśny w zachodniej części Krakowa, pełniący funkcje rekreacyjną dla mieszkańców Krakowa. Obejmuję powierzchnie 419 hektarów, są w nim dogodne warunki do spacerów i liczne atrakcje turystyczne takie jak: Klasztor i Erem O.O. Kamedułów, Kopiec im. Józefa Piłsudskiego, Belweder i Zamek, ZOO, Wąwóz Panieńskie Skały i liczne obiekty przyrodnicze, które połączone są ścieżkami spacerowymi, szlakami turystycznymi, dróżkami rowerowymi, jak również trasami do jazdy konnej.
Hotelik Willa Verde położony jest tuz obok parku Decjusza, w którym zlokalizowana jest Galeria Autorska Profesora Bronisława Chromego, wybitnego rzeźbiarza, twórcę wielu znanych dzieł sztuki.

Hotelik ma bezpośrednie połączenie autobusowe (linia 192 i 292) z Dworcem Głównym PKP i Dworcem PKS oraz z Portem Lotniczym. Dojazd autobusami, których przystanek jest
50 metrów od hoteliku Olga do ścisłego centrum Krakowa zajmuje 10-12 minut.
Przy obiekcie jest możliwość swobodnego parkowania samochodów. Posiadamy również parking zamykany na posesji.

W obiekcie znajduje się kilka pokoi 1-5 osobowych, każdy pokój wyposażony jest w telewizor. Większość pokoi posiada łazienkę do prywatnego wykorzystania. Do dyspozycji naszych gości udostępniamy również dwie dobrze wyposażone kuchnie oraz ogród. W całym budynku istnieje możliwość korzystania z bezprzewodowego internetu.

al. Modrzewiowa 12A , Kraków (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)