×

Hotelik Pod Lasem Motycz

Zapytaj o cenę i dostępność
od 88 
na 2 osoby na 1 noc
Przeciętny czas odpowiedzi: 5 min.
  • Przeciętny czas odpowiedzi: 5 min.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Zapraszamy do naszego domu umiejscowionego w cichej, spokojnej zabudowie willowej opodal lasu na obrzeżach Lublina. Oferujemy komfortowe noclegi na przy trasie Lublin - Rzeszów (droga krajowa 19, 200 m. od trasy, zjazd z głównej drogi). Noclegi na obrzeżach Lublina - 15 min. samochodem od Centrum !!!

Budynek nr 1 Pokoje Standard

Pokoje gościnne są na oddzielnym piętrze, niezamieszkałym przez domowników, z oddzielną klatką schodową, wejściem, oddzielnym salonem z aneksem kuchennym i kluczami. Pokoje jedno, dwu i trzyosobowe. Wspólna łazienka, pokoje z TV i WiFi. Wspólny wyposażony aneks kuchenny i pokój telewizyjny. Cena od 30 zł/osoba/doba. Parking bezpłatny. Duży ogród, wiata grillowa. Pokoje dla gości, gdzie cena domowego zacisza jest na każdą kieszeń.

Budynek nr 2 Pokoje LUX

Niezależny budynek. Komfortowe nowe pokoje z łazienką, WiFi i TV LCD. Pokoje jedno, dwu i trzyosobowe. Dostępny wspólny wyposażony aneks kuchenny. Pokoje w standardzie trzygwiazdkowego hotelu. Parking bezpłatny. Duży ogród, wiata grillowa. Dla gości szukających komfortowych warunków w rozsądnej cenie.

Stasin 116 a, Motycz (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Motycz: