×

Hotel Złoty Groń Istebna

Kontakt z właścicielem obiektu

Skontaktuj się bezpośrednio z obiektem, aby uzgodnić dostępne terminy i ceny.

Pokaż tylko obiekty noclegowe z rezerwacją online

Opis obiektu noclegowego

Właściciel Hotelu Złoty Groń chciał stworzyć miejsce, które łączy nowoczesność i komfort z elementami lokalnej tradycji. Pomysł ten został zrealizowany w niezwykłym miejscu na szcycie Złotego Gronia z unikalnymi widokami na cztery strony świata. Chciał on by oferta zaspokoiła wyrafinowane gusta gości dlatego też stworzył 11 stylowo urządzonych pokoi, a z myślą o najbardziej wymagających powstało 5 apartamentów. 

Każdy, kto nas odwiedzi z pewnością doceni roztaczające się z naszego hotelu widoki. Atrakcyjna lokalizacja na szczycie góry oraz dbałości o to by nasi Goście mogli się cieszyć bez przeszkód wspaniałą panoramą Beskidów a w pogodne dni Tatr, pozwala nam  z pewnością twierdzić,  że nasz hotel jest jednym z najpiękniej widokowo położonych górskich obiektów. Część apartamentów i pokoi posiada balkony i obszerne tarasy,  idealne na wieczorne kolacje, spotkanie w gronie przyjaciół lub partnerów biznesowych. 

Wnętrza hotelu zostały przygotowane z niezwykłą dbałością o szczegóły sięgającą indywidualnych projektów tapet, wykładzin czy ogrodów wertykalnych.  Z przyjemnością dbamy o kulinarne rozkosze naszych Gości,  którzy mogą korzystać z restauracji ze wspaniałymi widokami, w której serwujemy kuchnię europejską, karczmy regionalnej z potrawami Beskidu Śląskiego oraz bogato i ze znajomością rzeczy zaopatrzonej Winiarni.

Na życzenie Gości zapewniamy Room service. Nasz personel służy kompetentną pomocą o każdej porze dnia i nocy.

Istebna 593, Istebna (Polska)

Mapa

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie