×

Hotel Restauracja WENUS Kobylanka

Zapytaj o cenę i dostępność
od 92 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Hotel położony jest w niewielkiej odległości od przepięknego jeziora Miedwie, które oferuje zarówno piękne widoki jak i nieskończone możliwości zabaw i szaleństw wodnych min. surfingu.

Sam hotel otoczony jest malowniczym sadem, który może być dla szukających wypoczynku świetnym rozwiązaniem. Dodatkowym walorem sadu jest możliwość organizowania w nim ognisk oraz grillów.

Nasz hotel to również znakomite rozwiązanie dla szukających miejsca do zabaw, imprez i spotkań towarzyskich. Lokal jest przystosowany do organizowania min. wesel, dancingów, imprez okolicznościowych, szkoleń i konferencji i innych, natomiast nasi pracownicy zapewnią miłą i profesjonalną obsługę.

Ogrodzony parking przed hotelem zapewni wszystkim gościom bezpieczeństwo pozostawionych przed nim pojazdów.

Niewielkie odległości dzielące nas od Szczecina oraz Stargardu Szczecińskiego oraz sąsiedztwo drogi krajowej nr 10 zapewnią łatwy i szybki dojazd do nas.

Nasz hotel posiada ekskluzywną salę konferencyjną na 40 osób, przystosowaną do wszelkiego rodzaju szkoleń, zebrań i konferencji.

Hotel Wenus dysponuje dwunastoma pokojami jedno- i dwuosobowymi oraz jednym apartamentem. Pokoje są przestronne i jasne. Każdy z nich posiada pełne umeblowanie i telewizor. 

Każdy pokój posiada własną łazienkę z toaletą, umywalką i prysznicem. Personel hotelu zapewnia Państwu zawsze czystą pościel oraz codziennie świeże ręczniki w łazienkach.

W każdej chwili hotelowi goście mogą ugasić pragnienie z darmowego automatu na zimną i gorącą wodę umieszczonego w hotelowym korytarzu.

Komfort, miła i profesjonalna obsługa oraz niska (już od 100 zł) cena spełnią oczekiwania najbardziej wybrednych gości szukających wygód i intymności domowej atmosfery.

UWAGA! W cenie każdego pokoju wliczone jest śniadanie.

Szczecińska 21, Kobylanka (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Kobylanka: