×

Hotel Restauracja Victoria Olkusz

Zapytaj o cenę i dostępność
od 30 
na 2 osoby na 1 noc
  • Kalendarz dostępnych miejsc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Hotel Restauracja Victoria ma świetną lokalizację: centrum miasta Olkusz. Hotel położony jest bezpośrednio przy Drodze Krajowej 94, pomiędzy Krakowem a Katowicami. Dojazd do centrum obu miast jak i lotnisk: Balice, Pyrzowice zajmuje tylko około 50 minut. Położenie obiektu blisko centrum miasta, łatwy dojazd, a przede wszystkim przyjazna atmosfera panująca w Motelu sprawiają, że nasi goście czują się u nas niezwykle komfortowo i chętnie do nas wracają.

Dużą atrakcją turystyczną dla naszych gości są także ruiny zamku w Rabsztynie, położone w odległości 5 kilometrów od naszego Motelu.

W hotelu Victoria Olkusz znajduje się 45 pokoi jedno-, dwu- i trzyosobowych, zapewniających 90 miejsc noclegowych. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę oraz telewizję satelitarną. W naszej ofercie posiadamy również 4 luksusowe apartamenty.

Na terenie obiektu znajduje się piękny ogród wraz z fontanną dostępny dla naszych gości hotelowych. W cenę noclegu może być wliczone również śniadanie w formie bufetu, które serwujemy w zestawach odpowiadających indywidualnym gustom naszych Klientów.

Mickiewicza 18, Olkusz (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Olkusz: