×

Hotel - Restauracja Spichlerz Stargard Szczeciński

Zapytaj o cenę i dostępność
od 50 
na 2 osoby na 1 noc
  • Kalendarz dostępnych miejsc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Hotel "Spichlerz" położony jest w samym centrum najbardziej reprezentacyjnej i zabytkowej części Stargardu Szczecińskiego. Oddalony jest od Szczecina (35km), Miedzynarodowego Lotniska w Goleniowie (38km), przejścia granicznego w Kołbaskowie (45km). W 5 minut można dojść do dworca kolejowego PKP, Stargardzkiego Centrum Kultury, amfiteatru, trzech stargardzkich kościołów, pomnika Jana Pawła II, centrum handlowego. W pobliżu są stargardzkie puby i Night Cluby.

Hotel posiada internet przewodowy i bezprzewodowy, TV, telefon. Bezpłatny i monitorowany parking z dojazdem od ulicy Czarnieckiego i Skarbowej pomieści do 60 samochodów.

Gwarantujemy państwu dobry wypoczynek ponieważ Hotel jest oddalony od głównych ulic Stargardu. Zapewniamy również prasę codzienną (Kurier Szczeciński).

W hotelu są 3 sale konferencyjne. Przebywało tutaj wielu znanych gości z kraju i zagranicy.

W recepcji znajdą państwo ogólnodostępne stanowisko komputerowe dla gości oraz informację turystyczną województwa zachodniopomorskiego. Przy dłuższym pobycie jest możliwość wędkowania na jeziorze "Małym" oddalonym 5km od hotelu.

Hotel – Restauracja SPICHLERZ posiada 46 pokoi jedno-, dwu-, i trzyosobowych.W spichlerzu płaskim (niski) jest 16 pokoi, natomiast w spichlerzu lejowym (wysoki) jest ich 30. Ze względu na zabytkowy charakter obiektu każdy pokój jest inny. Osiem z nich ma oryginalne drewniane stropy.

Z współczesnego wyposażenia w każdym pokoju znajdą Państwo łazienkę z WC i kabiną prysznicową, telewizor LCD, telefon i dostęp do internetu. Część pokoi ma widok na park 3 – Maja, a pozostałe na park Chrobrego, nad którym góruje wieża ciśnień z 1894 roku.

Oprócz standardowych pokoi w hotelu znajdują się:

• pokój małżeński - RÓŻOWY
• pokój małżeński - BŁĘKITNY
• pokój z jacuzzi

Niektóre z pokoi ze względu na swoją powierzchnię ( ca. 30 m2 ) mają charakter apartamentu.
Pokój nr. 42 jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych

Hetmana Stefana Czarnieckiego 10 , Stargard Szczeciński (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie