×

Hotel OLIMP Prudnik

Zapytaj o cenę i dostępność
od 160 
na 2 osoby na 1 noc
Opłać swoją rezerwację Bonem Turystycznym online, a my zapłacimy 50 zł za Twój wyjazd.
Szczegóły płatności »
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

OLIMP znajduje się w południowej części województwa opolskiego w miejscowości Prudnik. Jest to miejscowość z dużą ilośią zabytków, ścieżkami rowerowymi oraz pieszymi. Prudnik położony jest na terenie przygranicznym w sąsiedztwie Republiki Czeskiej, którą otaczają przepiękne Góry Opawskie.

OLIMP czynny jest przez cały rok 24h na dobę.
Posiadamy 24 pokoje 2 i 3 osobowe. Na dzień dzisiejszy do Państwa dyspozycji oddanych jest 14 pokoi dla dwóch osób 1 pokój jednoosobowy oraz 1 apartament. Wszystkie pokoje utrzymane są w nowoczesnej stylistyce.

Dysponujemy restauracją na 100 osób w której serwujemy wyjątkowe potrawy o subtelnym smaku i aromacie oraz napoje chłodzące. Restauracja czynna jest codziennie. Posiadamy również Pub z historią sportową w tle, idealny na pełne kibicowanie przy transmisjach sportowych na żywo.

Jesteśmy otwarci i przygotowani na obozy sportowe. Hotel połączony jest z halą sportową OSiR Prudnik oraz kortami łuczniczymi.

Ponadto organizujemy przyjęcia okolicznościowe, szkolenia, konferencje oraz imprezy plenerowe. Przy obiekcie znajduje się bezpłatny parking zamykany na noc.

Łucznicza 1, Prudnik (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie
BON turystyczny