×

Hotel Linder Malnie

Indywidualne informacje:
Zapytaj o cenę i dostępność
od 82 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Hotel Linder usytuowany jest w miejscowości Malnia, w samym sercu Opolszczyzny, na przecięciu dróg z Opola w kierunku Krapkowic.

Dogodne położenie przy drodze tranzytowej A4 łączącej Zachód ze Wschodem Polski sprawia, że hotel jest doskonałym miejscem wypoczynku dla strudzonych turystów i biznesmenów. Hotel Linder jest unikatowym obiektem o najwyższym standardzie zarówno jeżeli chodzi o personel jak i wystrój wnętrz.

Są miejsca, gdzie czas nabiera zupełnie innego wymiaru. Jest hotel, którego niezwykła dbałość o gości sprawi, że czują się oni naprawdę wyjątkowo. Hotel Linder to stylowe i nastrojowe miejsce, gdzie tradycja łączy się z komfortem i nowoczesnością.

Nasz hotel posiada darmowy bezprzewodowy dostęp do internetu.

Z przyjemnością oddajemy do Państwa dyspozycji zarówno pokoje standardowe jedno i dwuosobowe jak i przestronne apartamenty. Każde piętro ma niepowtarzalny wystrój.

• Na parterze mieści się 5 apartamentów – urządzonych indywidualnie w odmiennym stylu, dopasowanych zarówno wystrojem jak i temperamentem do potrzeb naszych gości: od zmysłowego apartamentu dla par, poprzez wyrafinowany apartament w stylu glamour i wyciszoną oazę dostosowaną dla rodzin z dziećmi do stonowanego apartamentu dla biznesmenów, którzy w spokoju i luksusie mogą zarówno wypocząć jak i pracować. Wszystkie apartamenty wyposażone są w luksusowe, włoskie materace ortopedyczne.

• Na I piętrze mieszczą się pokoje jedno i dwuosobowe urządzone w standardzie hotelu 4* oraz 1 apartament. Nowoczesny wystrój, dbałość o detale, unikalne aranżacje, szlachetne materiały    sprawią, że odnajdziecie tu Państwo chwilę przyjemności tylko dla siebie.Wszystkie Łazienki zarówno w apartamentach jak i pokojach na I piętrze to mekki relaksu: każda zaaranżowana w inny sposób, ekskluzywna armatura i sanitariaty, wanny z hydromasażem, ściany wyłożone kamieniem naturalnym (granit i marmur) oraz luksusową mozaiką włoską, podgrzewane podłogi.

• Na II piętrze hotelu Linder czekają na Państwa pokoje jedno i dwuosobowe urządzone w standardzie hotelu 3*. Klasyczna aranżacja, stonowane barwy sprzyjają relaksowi naszych gości. W każdym pokoju są najwyższej jakości telewizory LCD firmy LOEWE z nieograniczoną ilością kanałów telewizyjnych z całego świata. Standardem jest klimatyzacja (w apartamentach), telefon, bezpłatny, szybki dostęp do Internetu, i minibar (w apartamentach i w pokojach na I piętrze).

Opolska 46 , Malnie (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Malnie: