×

Gospodarstwo ekologiczne. Dźwierzuty

Indywidualne informacje:
Zapytaj o cenę i dostępność
od 50 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 domek drewniany
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Samotne siedlisko nad jeziorem Sasek Wielki w jego najbardziej malowniczej i nie naruszonej części. Nad przewężeniem miedzy jego dwoma częsciami. Jezioro Sasek Wielki jest strefą ciszy i ostoją ptactwa wodnego. Siedlisko znajduje się 3 km od szosy, w odległości 1km do najbliższego,  nie widocznego za pagórkami, sąsiada. Jedyny dojazd własnie przez siedlisko tego sąsiada.

Raj dla wędkarzy, myśliwych, grzybiarzy i samotników nie lubiących turystyki masowej.

Dom gospodarski w pełni wyposażony; co., sat-tv, internet, otwarty kominek, sauna, piec kuchenny i do pieczenia pizzy na drewno.

Wynajem pokoi i apartamentu z oddzielnym wejściem.

Dla miłośników muzyki, lub chcących poćwiczyć wczasie pobytu, do wynajęcia pokój z pianinem.

Dodatkowo do wynajmu domek letniskowy (sypialnia, łazienka, salon z aneksem kuchennym, taras wkoło z pomostem - ca.35m² pow. mieszkalnej). Domek znajduje się na wyspie na stawie - tuż koło domu. Staw zarybiony - wszelkiego rodzaju rybą.

Własny pomost na jeziorze (ca.300 metrów własnej linii  brzegowej - przeważnie trudno dostępnego, naturalnego uroczyska), a z pomostu nie widać innych pomostów).

Paleniska ognisk i grill na podwórzu.

Zwierzęta w gospodarstwie to: koniki huculskie, świnki wietnamskie, króliki, owce, krowy Catly Highland, wszelkiego rodzaju i ubarwienia ptactwo domowe (indyki, perliczki, kaczki, gęsi, kury), psy i koty. Wszystkiego jedynie po parę sztuk, a nie wielkie hodowle-fermy. 

Możliwość ustawienia dodatkowo, względnie tylko: namiotów i przyczepek campingowych. Przyczepki campingowe można również zostawić pod opiekę na przezimowanie lub do następnego przyjazdu.

Korzystanie z łodzi, kajaków i rowerów wodnch dla naszych Gości jest bezpłatne.

Polna 12 , Dźwierzuty (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Parkowanie, podróż
  • Możliwość parkowania

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)