×

Gospodarstwo Agroturystyczne "u Uli" Lewin Brzeski

Kontakt z właścicielem obiektu

Skontaktuj się bezpośrednio z obiektem, aby uzgodnić dostępne terminy i ceny.

Pokaż tylko obiekty noclegowe z rezerwacją online

Opis obiektu noclegowego

Gospodarstwo rolne prowadzimy od 26 lat, a pokoje wynajmujemy od 4 sierpnia 2007 roku. Nasze gospodarstwo położone jest w Kantorowicach – 1,5 km od Lewina Brzeskiego (woj. opolskie) wśród pięknych terenów sprzyjających czynnemu wypoczynkowi – w odległości kilkuset metrów od Nysy Kłodzkiej, pomiędzy lasami, a dużym i bardzo czystym pożwirowym jeziorem.
Miejsce jest chętnie odwiedzane przez wędkarzy oraz miłośników opalania i kąpieli.

Do posiłków używamy produktów pochodzących z własnego gospodarstwa (warzywa, owoce, wyroby z wieprzowiny). Goście mają do dyspozycji: duży salon z kominkiem (wyposażonym w telewizję satelitarną oraz internet), pięć pokoi (15 miejsc), w pełni wyposażone dwa aneksy kuchenne, pięć łazienek, taras, gabinet kosmetyczny oraz miejsca parkingowe.

W razie niepogody mogą Państwo zrelaksować się w domowym zaciszu. Goście mają do dyspozycji przestronny salon z kominkiem, przy którym na bujanym fotelu mogą oddać się bogatej literaturze, która znajduje się w naszej biblioteczce. Oryginalny kominek nadaje całości szlachetnego wyrazu i ciepła. Meble z drzewa sosnowego dodają niepowtarzalnego klimatu wieczorową porą. Pokój jest wyposażony w telewizję satelitarną oraz internet.

Za domem jest duży ogród o przepięknej scenerii na terenie którego znajduje się oczko wodne z mini wodospadem i pływającymi w nim rybkami, przy którym można się wspaniale zrelaksowac przy ksiązce lub popołudniowej kawie.

Tu także można pogrillować. Przygotowaliśmy dla Państwa całe zaplecze do relaksowania się w ten spoób. W ogrodzie znaleźć można stoły i ławeczki biesiadne, a w razie nagłej zmiany pogody można przenieśc się pod zadaszoną pergolę i tam kontynuować zaczęty grillowy relaks.

Kantorowice 60, Lewin Brzeski (Polska)

Mapa

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie