×

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Węgrów:

Gospodarstwo Agroturystyczne Sopyłówka Węgrów

Zobacz telefony
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Gospodarstwo położone jest na skraju wioski. W pobliżu są łąki, lasy oraz malownicza rzeka Liwiec - jedna z najczystszych rzek w Polsce. Na terenie gospodarstwa jest sad i staw. Nad stawem można łowić ryby (karp, szczupak, lin, dziki karp, amur), pływać łódką, organizować ogniska. 

Goście mają możliwość korzystania z przydomowego ogródka, w którym mogą znaleźć świeże warzywa. Dodatkową atrakcją są konie. Oferujemy jazdę konną, dla zainteresowanych możliwość pomocy przy opiece nad nimi.  

Kolejną atrakcją jest możliwość pomocy przy tradycyjnych pracach gospodarskich takich jak np. sianokosy. Dla lubiących aktywny wypoczynek możemy zaoferować spływy kajakowe Liwcem, rowerowe lub piesze wycieczki po niemalże nietkniętych cywilizacją okolicach.  

Dla miłośników sportów i zabaw w pobliżu posesji znajduje się boisko, na którym można grać w siatkówkę, piłkę nożną, grać w badmintona i wiele, wiele innych. 

Piękne i obfitujące w grzyby i jagody lasy zapraszają do spacerów. Na miejscu można zaopatrzyć się w produkty naturalne: owoce, mleko krowie.

Ogrodowa 18a, Starawieś, Węgrów (Polska)

Mapa

Kalendarz dostępności

grudnia. 2021.
p w ś c p s n
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie