×

Gospodarstwo Agroturystyczne Natalia w Karkonoszach Lubawka

Kontakt z właścicielem obiektu

Skontaktuj się bezpośrednio z obiektem, aby uzgodnić dostępne terminy i ceny.

Pokaż tylko obiekty noclegowe z rezerwacją online

Opis obiektu noclegowego

Zapraszamy do naszego gospodarstwa agroturystycznego w Bukówce - malowniczo położonej wsi u podnóża Karkonoszy, nieopodal Lubawki (woj. dolnośląskie). W Bukówce znajduje się sztuczny zbiornik, malowniczo wkomponowany w górski krajobraz.

Znajdą tu coś dla siebie wędkarze, amatorzy pływania, kąpieli słonecznych i windsurfingu. Każdy turysta, mały i duży z przyjemnością zwiedzi pobliskie lasy, pełne jagód, malin i grzybów, a widoki z pobliskich wzniesień i skał zapierają dech w piersiach wszystkich gości.

Każdy gość może zaznać życia na prawdziwym gospodarstwie. Któż nie marzy, aby karmić i doglądać zwierzęta, w zamian za szklanke świeżego mleka prosto od krowy.

Dla wytrwałych i chętnych nowych wrażeń znajdzie się również miejsce do pomocy przy pracach w polu.Po trudach dnia można miło spędzić czas przy ognisku lub grillu znajdującym się na terenie gospodarstwa lub poleniuchować przy kominku.

W domu do dyspozycji gości dostępnych jest 5 pokoi z łazienkami:

• 1 - jedno osobowy,
• 2 - dwu osobowe,
• 1 - trzy osobowy,
• 1 - cztero osobowy.

Dodatkowo znajdziemy kuchnię z lodówką, kuchenką gazową i niezbędnym wyposażeniem.

Dla gości przygotowano również salon z kominkiem i telewizorem, a także ogród z miejscem zabaw dla dzieci, miejscem na ognisko i grillem.

Bukówka 56, Lubawka (Polska)

Mapa

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie