×

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Śrem:

Gospodarstwo Agroturystyczne Lucyna Śrem

Zobacz telefony
  • Przeciętny czas odpowiedzi:
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Jeśli szukasz chwili świeżego oddechu od miejskiego zgiełku pośród lasów, jezior i pól pachnących zbożem, pragniesz kontaktu z przyrodą, spokoju i kojącej ciszy unoszącej się w powietrzu, jeśli pragniesz wpleść się w zapach końskiej grzywy i oglądać las tonący o zachodzie słońca i spowity lekką mgłą jego wschód...- przyjedź do nas!

Okolica posiada wiele obszarów o dużej atrakcyjności rekreacyjnej i turystycznej. Ze względu na te walory proponujemy Państwu różne formy turystyki.

Sieć znakowanych szlaków rowerowych, pieszych i konnych, które są poprowadzone w pobliżu gospodarstwa umożliwiają sprawne poruszanie się między atrakcjami turystycznymi. Oprócz wycieczek aktywnych proponujemy raj dla wędkarzy na jeziorze Mórka lub jeziorze Cichowo.

Oprócz piękna przyrody wielkopolskiej oferujemy Państwu bliski kontakt ze zwierzętami, a w naszym gospodarstwie ich nie brakuje: konie, psy, koty, bydło, trzoda, świnki wietnamskie, owce, kozy, króliki.

Główną atrakcją naszego gospodarstwa są konie. Proponujemy jazdę konną wierzchem na padoku dla dzieci i młodzieży początkującej, pod okiem wykwalifikowanego instruktora. Dla bardziej zaawansowanych jeźdźców oferujemy jazdę w terenie.

Zapraszamy również na wycieczki bryczką po okolicach, a także na zajęcia z hipoterapii.Aktualnie posiadamy 8 koni, a kolejne w drodze na świat...Są to konie rasy wielkopolskiej, a także pony- dla najmłodszych jeźdźców.

Proponujemy wakacje w siodle dla dzieci i młodzieży.

Oferta noclegowa:

Przygotowaliśmy dla Państwa 4 pokoje: dwa 2 osobowe i dwa 3 osobowe, z oddzielną łazienką.

Do dyspozycji gości udostępniamy:

• jadalnię
• salon z kominkiem
• i kuchnię

Zapraszamy do ogrodu z sadem, w którym znajduje się miejsce na grill i ognisko. 

Na zewnątrz miejsce pod przyczepy kempingowe i namioty z przyłączem elektrycznym, parking, garaż. Organizujemy imprezy okolicznościowe z pieczeniem świniaka włącznie.

Spokojna 19, Śrem (Polska)

Mapa

Kalendarz dostępności

października. 2021.
p w ś c p s n
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Parkowanie, podróż
  • Możliwość parkowania

Wypoczynek, rekreacja
  • Możliwość łowienia ryb w pobliżu obiektu, Jazda konna

Wyżywienie
  • Możliwość skorzystania z grilla

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie