×

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Sromowce Wyżne:

Gospodarstwo Agroturystyczne Dębscy Sromowce Wyżne

Zobacz telefony
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Jesteśmy prężnie rozwijającym się Gospodarstwem Agroturystycznym z wieloletnią tradycją. W 2009 roku obiekt został poddany kategoryzacji i otrzymał kategorię: Jedno słoneczko (możliwe to: kategoria standard, jedno, dwa i trzy słoneczka). Dom położony jest nad Dunajcem, w niewielkiej odległości od jeziora Czorsztyńskiego i Trzech Koron, otulony urzekającym pięknem pienińskiego krajobrazu. Nieustannie poddawany jest wpływom tradycji, kultury i obyczajów tutejszej ludności.

Oferujemy noclegi w pokojach 2, 3 i 4 osobowych. Wszystkie pokoje są z łazienkami.
Do dyspozycji turystów jest również kuchnia z telewizorem. Dla chętnych gospodyni przyrządza smaczne, domowe posiłki z produktów z własnego gospodarstwa.
Gospodarz podejmuje się organizowania kuligów oraz przewozu wozami.

Na terenie obiektu znajduje sie parking na 5 samochodów, placyk zabaw dla dzieci, miejsce na grilla i ognisko, boisko do siatkówki i koszykówki, letnia altana. W sąsiedztwie istnieje możliwość wypożyczenia rowerów górskich oraz skorzystania z siłowni, sauny, solarium i hydromasażu. W niedalekiej odległości od gospodarstwa znajdują się również wyciągi narciarskie Polana Sosny w Niedzicy i Czorsztynski w Kluszkowcach. Jest to idealna baza wypadowa z miejscami noclegowymi w Pieniny, Gorce, Beskidy, Tatry i na Słowację.

Ks. J. Kosibowicza 42, Sromowce Wyżne (Polska)

Mapa

Kalendarz dostępności

października. 2021.
p w ś c p s n
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie