×

Gospodarstwo Agroturystycze POD HORODYSKIEM Lesko

Indywidualne informacje:
Zapytaj o cenę i dostępność
od 26 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 domek drewniany
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Zapraszamy do spędzenia wypoczynku w podbieszczadzkiej miejscowości Łukawica. Nasza miejscowość położona jest opodal rzeki San w pobliżu Leska położona na terenie Parku Krajobrazowym Gór Słonnych i otoczona jest wzgórzami pokrytymi lasami.

Gospodarstwo Agroturystyczne "Pod Horodyskiem" to samodzielny budynek dla turystów z pokojami 2, 3 i 4 osobowymi. Wszystkie pokoje posiadają niezależne łazienki. Do wyłącznej dyspozycji Gości kuchnia oraz salonik wypoczynkowy z kominkiem. Dodatkowo, obok głównego budynku znajduje się domek z 5 miejscami noclegowymi w pokoju typu „studio” na poddaszu. Domek posiada łazienkę, wyposażony aneks kuchenny oraz niezależne wejście. Łącznie posiadamy 25 miejsc noclegowych. Istnieje możliwość zamówienia obiadów lub sporządzania posiłków we własnym zakresie. 

Do dyspozycji Gości udostępniamy pralnię, i suszarnię wyposażoną w automatyczną pralkę, żelazko oraz deskę do prasowania. Obok budynku przepływa potoczek Dyrbek, obok którego znajduje się duży, zadaszony grill, z którego Goście mogą korzystać bez ograniczeń. 

Na naszym terenie znajduje się sympatyczne "mini zoo" z bażantami. 

W budynku istnieje możliwość korzystania z bezprzewodowego dostępu do Internetu. 

Nasze gospodarstwo otrzymało I nagrodę w konkursie agroekoturystycznym "Zielone Lato 2007" w kategorii "najlepsze gospodarstwo agroturystyczne".

Łukawica 27 , Lesko (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)