×

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Szpęgawsk:

Gospodarstwa agroturystycznego Nad Stawami Szpęgawsk

Zobacz telefony
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 4 domki drewniane, 16 miejsc
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Zapraszamy na wypoczynek do gospodarstwa agroturystycznego Nad Stawami w miejscowości Szpęgawsk. Gospodarstwo leży nad jeziorem i otoczone jest lasami. W okuł cisza, spokój, śpiew ptaków. Mamy własny staw z pomostem z którego można łowić ryby, a potem przyrządzić  je na grillu lub ognisku.

Gospodarstwo położone jest w sercu Kociewia, 5km od Starogardu Gdańskiego, 4km od autostrady A1. Na terenie Kociewia jest wiele zabytków, starych dworów, zameczków, starych kościołów, są one oddalone zaledwie kilka kilometrów od Szpęgawska. Lasy Szpęgawskie skrywają wiele tajemnic, a w okolicy powstało wiele legend, które chętnie opowiemy.

Zapewniamy wiele atrakcji, zapraszamy na wypoczynek osoby indywidualne jak i całe rodziny, czy grupy. Organizujemy pobyty świąteczne i sylwestrowe. Na gości czekają miedzy innymi wycieczki piesze, rowerowe, ogniska, grille. Gospodarstwo położone jest kilka metrów od jeziora Szpęgawskiego w którym można się kąpać i wędkować. Lasy Szpęgawskie bogate są w grzyby jagody czy jeżyny. Duży ogród, pozwoli Państwu czuć się swobodnie, a domowa kuchnia da energie na całodzienne wyprawy. Przyrządzamy własne pasztety, szynki, domowe przetwory, nalewki.

Do dyspozycji gości są pokoje 2, 3, 4 i 6 osobowe. Jadalnia z barem, pokój wypoczynkowy.
To miejsce jest idealne również na rozbicie namiotów, może posłużyć też jako baza wypadowa. W okolicy jest wiele szlaków rowerowych i pieszych.

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie, czeka na was miła i spokojna atmosfera.

Leśna 5, Szpęgawsk (Polska)

Mapa

Kalendarz dostępności

października. 2021.
p w ś c p s n
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie